Stowarzyszenie Klub Sportowy Piast Strzelce Opolskie - strona oficjalna

Strona klubowa

Buttony

Logowanie

Wyszukiwarka

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Naprzód Jemielnica 0:2 LZS Walce
LZS Naprzód Ujazd Niezdrowice 2:1 ULKS Orzeł Źlinice (s)
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów - Przywory
LKS Jedność Rozmierka (b) 3:3 LZS Racławiczki
LZS Orzeł Branice (b) 6:2 LKS Racławia Racławice Śląskie (s)
LZS Lisięcice 3:1 LZS Ścinawa Nyska (b)
KS Polonia Nysa 5:1 KS Krapkowice
KKS Sudety Burgrabice (b) 4:2 GLKS Kietrz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

SKS Piast Strzelce Opolskie (s)LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
2016-06-11, 17:00:00
Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa
     
oceny zawodników »

ZEGAR

Kalendarium

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. grazia73 145
2. Pesimista 145
3. qapi123 120
4. zmywara 118
5. kuri05 102
6. lukasz8383 81

sezon 2010/2011

 

TRAMPKARZE

 

 

SEZON 2010 / 2011

RUNDA JESIENNA  

 

Trener: Paweł Bębas

 

 

 

                       Wyniki: 

 

03.09.2010 r. Rzemiosło Dziewkowice - Piast      0:9

10.09.2010 r. Piast - Stal Zawadzkie                    14:0

14.09.2010 r. Unia Kolanowskie - Piast                 1-7

17.09.2010 r. Piast - Naprzód Jemielnica              4-0

21.09.2010 r. Piast - Rzemiosło Dziewkowice       13-0

28.09.2010 r. Stal Zawadzkie - Piast                      2-2

01.10.2010 r. Piast - Unia Kolanowskie                  7-0

05.10.2010 r. Naprzód Jemielnica - Piast              3-3

 

 

 

TABELA

 

1. Piast Strzelce Op. 8 20 59 - 6
2. Naprzód Jemielnica 8 19 44 - 13
3. Unia Kolonowskie 8 7 21 - 28
4. Stal Zawadzkie 8 7 15 - 45
5. Rzemiosło Dziewkowice 8 4 9 - 56

 

 

 

Klasyfikacja Strzelców

 

 

1. Sprancel Marcel     11

 

2. Szerbiński Sławomir     8

3. Kolanowski Marcin     6

4. Pandel Dominik     5

5. Sajdłowski Patryk     4

   Ropiński Wojciech     4

   Rurynkiewicz Michał     4

   Gliński Sebastian     4

6. Mróz Marek     3

7. Jureczko Andrzej     2

   Krawczyk Alan     2

   Gąska Arkadiusz     2

8. Włodarczyk Łukasz     1

   Stachoń Filip     1

   Baranowski Piotr     1

   Jurczyński Mateusz     1

 

 

SEZON 2010 / 2011

  RUNDA WIOSENNA

 

Trener: Paweł Bębas

 

 

 

                       Wyniki: 

 

19.04.2011 r. Rzemiosło Dziewkowice - Piast      0:14

30.04.2011 r. Piast - Stal Zawadzkie      8:0

07.05.2011 r. Unia Kolanowskie - Piast      2:7

14.05.2011 r. Piast - Naprzód Jemielnica      7:1

21.05.2011 r. Piast - Rzemiosło Dziewkowice 7:0

28.05.2011 r. Stal Zawadzkie - Piast 0:12

04.06.2011 r. Piast - Unia Kolanowskie 18:0

11.06.2011 r. Naprzód Jemielnica - Piast 1:13

 

 

Tabela:

 

1. Piast Strzelce Op. 16 44 145 - 10
2. Naprzód Jemielnica 16 34 75 - 42
3. Stal Zawadzkie 16 18 30 - 78
4. Unia Kolonowskie 16 11 31 - 70
5. Rzemiosło Dziewkowice 16 8 19 - 100

 

 

Klasyfikacja Strzelców:

 

 

1. Sprancel Marcel 34


2. Rurynkiewicz Michał 32


3. Kolanowski Marcin 17

-------------------------------
Ploch Marian 13
Szerbiński Sławomir 8
Pandel Dominik 5  
Sajdłowski Patryk 5
Mróz Marek 5
Ropiński Wojciech 4
Gliński Sebastian  4
Krawczyk Alan  4
Gąska Arkadiusz  4
Jureczko Andrzej 3
Grinert Adam 2
Stachoń Filip 1
Jurczyński Mateusz    1
Baranowski Piotr 1
Smarzych Leszek 1
Włodarczyk Łukasz 1

 

 

 

II etap

rozgrywek o Mistrzostwo Podokręgu Strzelce Opolskie 14.06.2011
 

Wyniki:
SMW Koksownik Zdzieszowice - PiastStrzelce Opolskie 1 - 0
Otmęt Krapkowice - Piast Strzelce Opolskie 5 - 4
SMW Koksownik Zdzieszowice - Otmęt Krapkowice 5 - 0

 

Tabela końcowa
1.SMW Koksownik Zdzieszowice
2.Otmęt Krapkowice
3.Piast Strzelce Opolskie

Otmęt Krapkowice zrezygnował z udziału w kolejnym etapie rozgrywek.

 

III etap

rozgrywek - turnie klasyfikacyjny do turnieju finałowego, Cisek 21.06.2011 r.
 

Wyniki:
Orzeł Dzierżysław - TS Chemik Kędzierzyn Koźle 2 - 2
SMW Koksownik Zdzieszowice - Piast Strzelce Opolskie 0 - 0
SMW Koksownik Zdzieszowice - TS Chemik Kędzierzyn Koźle 1 - 0                         
Orzeł Dzierżysław - Piast Strzelce Opolskie 0 - 5
Orzeł Dzierżysław - SMW Koksownik Zdzieszowice 0 - 4
TS Chemik Kędzierzyn Koźle - Piast Strzelce Opolskie 0 - 4

 

Tabela końcowa
1.Piast Strzelce Opolskie
2.SMW Koksownik Zdzieszowice
3.TS Chemik Kędzierzyn Koźle
4.Orzeł Dzierżysław


Zwycięzca turnieju  Piast Strzelce Opolskie awansował do turnieju o Mistrzostwo województwa.
 

 

IV etap

rozgrywek Mistrzostwa województwa -  Brzeg 25.06.2011 r.
 

Wyniki:
OKS Olesno -Sparta Prudnik 1 - 0
Piast Strzelce Opolskie - Sparta Prudnik 2 - 0
OKS Olesno - Piast Strzelce Opolskie 1 - 1

 

Tabela końcowa:
1.Piast Strzelce Opolskie
2.OKS Olesno

3.Sparta Prudnik


Piast Strzelce Opolskie został Mistrzem Województwa w kategorii trampkarzy co jest największym sukcesem w kategorii trampkarzy.

 

 

 

SPONSORZY

KLUB DOTOWANY
JEST ZE
ŚRODKÓW  GMINY

STRZELCE OPOLSKIE

 
www.strzelceopolskie.pl

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 77, wczoraj: 1453
ogółem: 9 275 086

statystyki szczegółowe

Przekaż 1%

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

KALENDARZ



 

INTERAKTYWNE

 

                                                             

 

 

Losowa galeria

Pogoń - Piast ( Zdjęcia dzięki uprzejmośći www.pogonprudnik.pl )
Ładowanie...

Wydarzenia Sportowe