Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) | 3:1 | LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory |
2016-06-11, 17:00:00 Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
TRAMPKARZE
SEZON 2010 / 2011
RUNDA JESIENNA
Trener: Paweł Bębas
Wyniki:
03.09.2010 r. Rzemiosło Dziewkowice - Piast 0:9
10.09.2010 r. Piast - Stal Zawadzkie 14:0
14.09.2010 r. Unia Kolanowskie - Piast 1-7
17.09.2010 r. Piast - Naprzód Jemielnica 4-0
21.09.2010 r. Piast - Rzemiosło Dziewkowice 13-0
28.09.2010 r. Stal Zawadzkie - Piast 2-2
01.10.2010 r. Piast - Unia Kolanowskie 7-0
05.10.2010 r. Naprzód Jemielnica - Piast 3-3
TABELA
1. | Piast Strzelce Op. | 8 | 20 | 59 | - | 6 |
2. | Naprzód Jemielnica | 8 | 19 | 44 | - | 13 |
3. | Unia Kolonowskie | 8 | 7 | 21 | - | 28 |
4. | Stal Zawadzkie | 8 | 7 | 15 | - | 45 |
5. | Rzemiosło Dziewkowice | 8 | 4 | 9 | - | 56 |
Klasyfikacja Strzelców
1. Sprancel Marcel 11
2. Szerbiński Sławomir 8
3. Kolanowski Marcin 6
4. Pandel Dominik 5
5. Sajdłowski Patryk 4
Ropiński Wojciech 4
Rurynkiewicz Michał 4
Gliński Sebastian 4
6. Mróz Marek 3
7. Jureczko Andrzej 2
Krawczyk Alan 2
Gąska Arkadiusz 2
8. Włodarczyk Łukasz 1
Stachoń Filip 1
Baranowski Piotr 1
Jurczyński Mateusz 1
SEZON 2010 / 2011
RUNDA WIOSENNA
Trener: Paweł Bębas
Wyniki:
19.04.2011 r. Rzemiosło Dziewkowice - Piast 0:14
30.04.2011 r. Piast - Stal Zawadzkie 8:0
07.05.2011 r. Unia Kolanowskie - Piast 2:7
14.05.2011 r. Piast - Naprzód Jemielnica 7:1
21.05.2011 r. Piast - Rzemiosło Dziewkowice 7:0
28.05.2011 r. Stal Zawadzkie - Piast 0:12
04.06.2011 r. Piast - Unia Kolanowskie 18:0
11.06.2011 r. Naprzód Jemielnica - Piast 1:13
Tabela:
1. | Piast Strzelce Op. | 16 | 44 | 145 | - | 10 |
2. | Naprzód Jemielnica | 16 | 34 | 75 | - | 42 |
3. | Stal Zawadzkie | 16 | 18 | 30 | - | 78 |
4. | Unia Kolonowskie | 16 | 11 | 31 | - | 70 |
5. | Rzemiosło Dziewkowice | 16 | 8 | 19 | - | 100 |
Klasyfikacja Strzelców:
1. Sprancel Marcel 34
2. Rurynkiewicz Michał 32
3. Kolanowski Marcin 17
-------------------------------
Ploch Marian 13
Szerbiński Sławomir 8
Pandel Dominik 5
Sajdłowski Patryk 5
Mróz Marek 5
Ropiński Wojciech 4
Gliński Sebastian 4
Krawczyk Alan 4
Gąska Arkadiusz 4
Jureczko Andrzej 3
Grinert Adam 2
Stachoń Filip 1
Jurczyński Mateusz 1
Baranowski Piotr 1
Smarzych Leszek 1
Włodarczyk Łukasz 1
II etap
rozgrywek o Mistrzostwo Podokręgu Strzelce Opolskie 14.06.2011
Wyniki:
SMW Koksownik Zdzieszowice - PiastStrzelce Opolskie 1 - 0
Otmęt Krapkowice - Piast Strzelce Opolskie 5 - 4
SMW Koksownik Zdzieszowice - Otmęt Krapkowice 5 - 0
Tabela końcowa
1.SMW Koksownik Zdzieszowice
2.Otmęt Krapkowice
3.Piast Strzelce Opolskie
Otmęt Krapkowice zrezygnował z udziału w kolejnym etapie rozgrywek.
III etap
rozgrywek - turnie klasyfikacyjny do turnieju finałowego, Cisek 21.06.2011 r.
Wyniki:
Orzeł Dzierżysław - TS Chemik Kędzierzyn Koźle 2 - 2
SMW Koksownik Zdzieszowice - Piast Strzelce Opolskie 0 - 0
SMW Koksownik Zdzieszowice - TS Chemik Kędzierzyn Koźle 1 - 0
Orzeł Dzierżysław - Piast Strzelce Opolskie 0 - 5
Orzeł Dzierżysław - SMW Koksownik Zdzieszowice 0 - 4
TS Chemik Kędzierzyn Koźle - Piast Strzelce Opolskie 0 - 4
Tabela końcowa
1.Piast Strzelce Opolskie
2.SMW Koksownik Zdzieszowice
3.TS Chemik Kędzierzyn Koźle
4.Orzeł Dzierżysław
Zwycięzca turnieju Piast Strzelce Opolskie awansował do turnieju o Mistrzostwo województwa.
IV etap
rozgrywek Mistrzostwa województwa - Brzeg 25.06.2011 r.
Wyniki:
OKS Olesno -Sparta Prudnik 1 - 0
Piast Strzelce Opolskie - Sparta Prudnik 2 - 0
OKS Olesno - Piast Strzelce Opolskie 1 - 1
Tabela końcowa:
1.Piast Strzelce Opolskie
2.OKS Olesno
3.Sparta Prudnik
Piast Strzelce Opolskie został Mistrzem Województwa w kategorii trampkarzy co jest największym sukcesem w kategorii trampkarzy.
dzisiaj: 372, wczoraj: 169
ogółem: 11 170 383
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.