Stowarzyszenie Klub Sportowy Piast Strzelce Opolskie - strona oficjalna

Strona klubowa

Buttony

Logowanie

Wyszukiwarka

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Naprzód Jemielnica 0:2 LZS Walce
LZS Naprzód Ujazd Niezdrowice 2:1 ULKS Orzeł Źlinice (s)
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów - Przywory
LKS Jedność Rozmierka (b) 3:3 LZS Racławiczki
LZS Orzeł Branice (b) 6:2 LKS Racławia Racławice Śląskie (s)
LZS Lisięcice 3:1 LZS Ścinawa Nyska (b)
KS Polonia Nysa 5:1 KS Krapkowice
KKS Sudety Burgrabice (b) 4:2 GLKS Kietrz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

SKS Piast Strzelce Opolskie (s)LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
2016-06-11, 17:00:00
Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa
     
oceny zawodników »

ZEGAR

Kalendarium

19

09-2017

wtorek

20

09-2017

środa

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. grazia73 145
2. Pesimista 145
3. qapi123 120
4. zmywara 118
5. kuri05 102
6. lukasz8383 81

sezon 2012/2013

 

Sezon 2012/2013

 

 JUNIORZY MŁODSI

LIGA WOJEWÓDZKA

 

 

 

 

TRENER:

MACIEJ KUŁAK (runda jesienna)

Adam Jaremko (trener od rundy wiosennej)

 

 

 

RUNDA WIOSENNA

 

TABELA KOŃCOWA

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 MKS KLUCZBORK 18 44 14 2 2 86:15
2 MKS SPARTA PRUDNIK 18 40 13 1 4 62:24
3 PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW 18 39 12 3 3 48:16
4 KS SPARTA PACZKÓW 18 33 11 0 7 50:29
5 KS MAŁAPANEW OZIMEK 18 28 9 1 8 46:28
6 KS POLONIA GŁUBCZYCE 18 25 8 1 9 49:58
7 NKS START NAMYSŁÓW 18 21 7 0 11 59:49
8 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 18 20 6 2 10 41:57
9 LZS WOJSŁAW 18 14 4 2 12 35:67
10 LZS POLONIA SMARDY (Wycofana z rozgrywek) 18 0 0 0 18 3:136

 

Terminarz

 

Kolejka 12

1 KS POLONIA GŁUBCZYCE SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2013-05-19 11:00 2:0
2 KS MAŁAPANEW OZIMEK PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW 2013-05-19 16:00 0:3
3 MKS KLUCZBORK LZS WOJSŁAW 2013-05-19 11:00 8:1
4 MKS SPARTA PRUDNIK LZS POLONIA SMARDY - drużyna wycofana, walkower     3:0
5 NKS START NAMYSŁÓW KS SPARTA PACZKÓW 2013-05-19 11:00 3:2

 

Kolejka 13

6 KS SPARTA PACZKÓW SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2013-05-26 11:00 2:1
7 LZS POLONIA SMARDY - drużyna wycofana, walkower NKS START NAMYSŁÓW     0:3
8 LZS WOJSŁAW MKS SPARTA PRUDNIK 2013-05-26 11:00 2:2
9 MKS KLUCZBORK PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW 2013-05-26 16:00 5:0
10 KS MAŁAPANEW OZIMEK KS POLONIA GŁUBCZYCE 2013-05-26 11:00 4:2

 

Kolejka 14

11 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE KS MAŁAPANEW OZIMEK 2013-04-14 11:00 1:5
12 KS POLONIA GŁUBCZYCE MKS KLUCZBORK 2013-04-14 11:00 2:5
13 PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW MKS SPARTA PRUDNIK 2013-04-14 16:00 4:1
14 NKS START NAMYSŁÓW LZS WOJSŁAW 2013-04-14 10:30 5:2
15 KS SPARTA PACZKÓW LZS POLONIA SMARDY - drużyna wycofana, walkower     3:0

 

Kolejka 15

16 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE LZS POLONIA SMARDY - drużyna wycofana, walkower     3:0
17 LZS WOJSŁAW KS SPARTA PACZKÓW 2013-04-21 11:00 3:6
18 NKS START NAMYSŁÓW PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW 2013-04-21 16:00 0:5
19 MKS SPARTA PRUDNIK KS POLONIA GŁUBCZYCE 2013-04-21 11:00 2:1
20 MKS KLUCZBORK KS MAŁAPANEW OZIMEK 2013-04-21 11:00 3:3

 

Kolejka 16

21 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE MKS KLUCZBORK 2013-04-28 11:00 1:5
22 KS MAŁAPANEW OZIMEK MKS SPARTA PRUDNIK 2013-04-28 11:00 1:0
23 KS POLONIA GŁUBCZYCE NKS START NAMYSŁÓW 2013-04-28 11:00 1:0
24 PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW KS SPARTA PACZKÓW 2013-04-28 16:00 3:1
25 LZS POLONIA SMARDY - drużyna wycofana, walkower LZS WOJSŁAW     0:3

 

Kolejka 17

26 LZS WOJSŁAW SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2013-05-05 11:00 3:3
27 LZS POLONIA SMARDY - drużyna wycofana, walkower PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW     0:3
28 KS SPARTA PACZKÓW KS POLONIA GŁUBCZYCE 2013-05-05 11:00 3:1
29 NKS START NAMYSŁÓW KS MAŁAPANEW OZIMEK 2013-05-05 10:30 3:2
30 MKS KLUCZBORK MKS SPARTA PRUDNIK 2013-05-05 11:00 3:4

 

Kolejka 18

31 MKS SPARTA PRUDNIK SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2013-05-12 11:00 5:0
32 NKS START NAMYSŁÓW MKS KLUCZBORK 2013-05-12 10:30 2:6
33 KS MAŁAPANEW OZIMEK KS SPARTA PACZKÓW 2013-05-1 11:00 2:1
34 KS POLONIA GŁUBCZYCE LZS POLONIA SMARDY - drużyna wycofana, walkower     3:0
35 PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW LZS WOJSŁAW 2013-05-12 16:00 4:0

 

Kolejka 19

36 PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2013-06-02 11:00 0:3 v.0
37 LZS WOJSŁAW KS POLONIA GŁUBCZYCE 2013-06-02 11:00 1:3
38 LZS POLONIA SMARDY - drużyna wycofana, walkower KS MAŁAPANEW OZIMEK     0:3
39 MKS KLUCZBORK KS SPARTA PACZKÓW 2013-06-02 11:00 3:0 v.o
40 MKS SPARTA PRUDNIK NKS START NAMYSŁÓW 2013-06-02 11:00 5:4

 

Kolejka 20

41 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE NKS START NAMYSŁÓW 2013-06-09 11:00 0:6
42 KS SPARTA PACZKÓW MKS SPARTA PRUDNIK 2013-06-09 11:00 3:2
43 LZS POLONIA SMARDY - drużyna wycofana, walkower MKS KLUCZBORK     0:3
44 KS MAŁAPANEW OZIMEK LZS WOJSŁAW 2013-06-09 11:00 3:0 v.0
45 PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW KS POLONIA GŁUBCZYCE 2013-06-09 11:00 6:1

 

 

 KARTKI

 

 

 

 

 

RUNDA JESIENNA

Kolejka 1
01-09-2012 (So) - 11:00 Sparta Paczków - Start Namysłów

5-0

02-09-2012 (N) - 11:00 Polonia Smardy - Sparta Prudnik

0-12

02-09-2012 (N) - 11:00 LZS Wojsław - MKS Kluczbork

0-3

02-09-2012 (N) - 11:00 Odra Opole - Polonia Głubczyce

14-1

02-09-2012 (N) - 16:00 Pomologia Prószków - Małapanew Ozimek

3-1

02-09-2012 (N) - 11:00 Piast Strzelce Op. - Stal Brzeg

1-7

 

Kolejka 2

09-09-2012 (N) - 16:00 Piast Strzelce Op. - Pomologia Prószków

1-1

09-09-2012 (N) - 16:00 Małapanew Ozimek - Odra Opole

0-3

09-09-2012 (N) - 11:00 Polonia Głubczyce - LZS Wojsław

9-4

09-09-2012 (N) - 11:00 MKS Kluczbork - Polonia Smardy

18-0

09-09-2012 (N) - 11:00 Stal Brzeg - Start Namysłów

1-1

11-09-2012 (Wt) - 16:00 Sparta Prudnik - Sparta Paczków

5-2

 

TABELA PO 2 KOLEJCE

1. MKS Kluczbork
2 6 21 - 0
2. Odra Opole
2 6 17 - 1
3. Sparta Prudnik
2 6 17 - 2
4. Stal Brzeg
2 4 8 - 2
5. Pomologia Prószków
2 4 4 - 2
6. Sparta Paczków
2 3 7 - 5
7. Polonia Głubczyce
2 3 10 - 18
8. Start Namysłów
2 1 1 - 6
9. Piast Strzelce Op.
2 1 2 - 8
10. Małapanew Ozimek
2 0 1 - 6
11. LZS Wojsław
2 0 4 - 12
12. Polonia Smardy
2 0 0 - 30

 

 

Kolejka 3

15-09-2012 (So) - 11:00 Start Namysłów - Sparta Prudnik

0-1

15-09-2012 (So) - 15:00 Polonia Smardy - Polonia Głubczyce

2-10

16-09-2012 (N) - 11:00 Sparta Paczków - MKS Kluczbork

0-2

16-09-2012 (N) - 11:00 LZS Wojsław - Małapanew Ozimek

0-6

16-09-2012 (N) - 11:00 Odra Opole - Piast Strzelce Op.

19-1

16-09-2012 (N) - 16:00 Pomologia Prószków - Stal Brzeg

1-3

 

Kolejka 4

22-09-2012 (So) - 11:00 Małapanew Ozimek - Polonia Smardy

12-0

23-09-2012 (N) - 16:00 Pomologia Prószków - Odra Opole

1-2

23-09-2012 (N) - 11:00 Piast Strzelce Op. - LZS Wojsław

6-3

23-09-2012 (N) - 11:00 Polonia Głubczyce - Sparta Paczków

1-2

23-09-2012 (N) - 11:00 MKS Kluczbork - Start Namysłów

7-0

23-09-2012 (N) - 11:00 Stal Brzeg - Sparta Prudnik

4-1

 

Kolejka 5

29-09-2012 (So) - 11:00 Sparta Paczków - Małapanew Ozimek

3-0 v.o.

30-09-2012 (N) - 11:00

Sparta Prudnik - MKS Kluczbork 1-2
30-09-2012 (N) - 10:00 Start Namysłów - Polonia Głubczyce

8-1

30-09-2012 (N) - 11:00 Polonia Smardy - Piast Strzelce Op.

0-14

30-09-2012 (N) - 11:00 LZS Wojsław - Pomologia Prószków

0-3

30-09-2012 (N) - 11:00 Odra Opole - Stal Brzeg

2-1

 

Kolejka 6

07-10-2012 (N) - 11:00 Odra Opole - LZS Wojsław

10-1

07-10-2012 (N) - 16:00 Pomologia Prószków - Polonia Smardy

3-0 v.o.

07-10-2012 (N) - 11:00 Piast Strzelce Op. - Sparta Paczków

1-3

07-10-2012 (N) - 11:00 Małapanew Ozimek - Start Namysłów

2-1

07-10-2012 (N) - 11:00 Polonia Głubczyce - Sparta Prudnik

0-8

07-10-2012 (N) - 11:00 Stal Brzeg - MKS Kluczbork

2-1

 

Kolejka 7

14-10-2012 (N) - 11:00 MKS Kluczbork - Polonia Głubczyce

5-0

14-10-2012 (N) - 11:00 Sparta Prudnik - Małapanew Ozimek

3-1

14-10-2012 (N) - 10:00 Start Namysłów - Piast Strzelce Op.

2-3

14-10-2012 (N) - 11:00 Polonia Smardy - Odra Opole

0-19

14-10-2012 (N) - 11:00 LZS Wojsław - Stal Brzeg

2-6

15-10-2012 (Pn) - 15:00 Sparta Paczków - Pomologia Prószków

2-0

 

TABELA PO 7 KOLEJCE

 

1.
Odra Opole
7 21 69 - 5
2.
MKS Kluczbork
7 18 38 - 3
3.
Stal Brzeg
7 16 24 - 9
4.
Sparta Prudnik
7 15 31 - 9
5.
Sparta Paczków
7 15 17 - 9
6.
Pomologia Prószków
7 10 12 - 9
7.
Piast Strzelce Op.
7 10 27 - 35
8.
Małapanew Ozimek
7 9 22 - 13
9.
Polonia Głubczyce
7 6 22 - 43
10.
Start Namysłów
7 4 12 - 20
11.
LZS Wojsław
7 0 10 - 43
12.
Polonia Smardy
7 0 2 - 88

 

 

Kolejka 8

21-10-2012 (N) - 11:00 LZS Wojsław - Polonia Smardy

9-1

21-10-2012 (N) - 11:00 Odra Opole - Sparta Paczków

10-0

21-10-2012 (N) - 16:00 Pomologia Prószków - Start Namysłów

5-0

21-10-2012 (N) - 11:00 Piast Strzelce Op. - Sparta Prudnik

1-3

21-10-2012 (N) - 11:00 Małapanew Ozimek - MKS Kluczbork

0-3

21-10-2012 (N) - 11:00 Stal Brzeg - Polonia Głubczyce

11-0

 

Kolejka 9

17-11-2012 (So) - 10:00 Start Namysłów - Odra Opole

4-5

18-11-2012 (N) - 11:00 Polonia Głubczyce - Małapanew Ozimek

1-0

18-11-2012 (N) - 11:00 MKS Kluczbork - Piast Strzelce Op.

10-0

18-11-2012 (N) - 13:00 Sparta Prudnik - Pomologia Prószków

2-0

18-11-2012 (N) - 11:00 Sparta Paczków - LZS Wojsław

1-2

18-11-2012 (N) - 13:00 Polonia Smardy - Stal Brzeg

0-7

 

Kolejka 10

31-10-2012 (Śr) - 17:00 Odra Opole - Sparta Prudnik

7-0

04-11-2012 (N) - 11:00 Polonia Smardy - Sparta Paczków

0-10

04-11-2012 (N) - 11:00 LZS Wojsław - Start Namysłów

2-1

04-11-2012 (N) - 16:00 Pomologia Prószków - MKS Kluczbork

0-0

04-11-2012 (N) - 11:00 Piast Strzelce Op. - Polonia Głubczyce

3-7

04-11-2012 (N) - 11:00 Stal Brzeg - Małapanew Ozimek

2-2

 

Kolejka 11

10-11-2012 (So) - 10:00 Małapanew Ozimek - Piast Strzelce Op.

0-1

10-11-2012 (So) - 11:00 Sparta Paczków - Stal Brzeg

0-1

11-11-2012 (N) - 13:00 Polonia Głubczyce - Pomologia Prószków

4-4

11-11-2012 (N) - 11:00 MKS Kluczbork - Odra Opole

1-2

11-11-2012 (N) - 11:00 Sparta Prudnik - LZS Wojsław

3-0

11-11-2012 (N) - 10:00 Start Namysłów - Polonia Smardy

21-0

 

TABELA KOŃCOWA

1.
Odra Opole
11 33 93 - 10
2.
Stal Brzeg
11 26 45 - 11
3.
MKS Kluczbork
11 25 52 - 5
4.
Sparta Prudnik
11 24 39 - 17
5.
Sparta Paczków
11 18 28 - 22
6.
Pomologia Prószków
11 15 21 - 15
7.
Polonia Głubczyce
11 13 34 - 61
8.
Piast Strzelce Op.
11 13 32 - 55
9.
Małapanew Ozimek
11 10 24 - 20
10.
LZS Wojsław
11 9 23 - 49
11.
Start Namysłów
11 7 38 - 32
12.
Polonia Smardy
11 0 3 - 135

 

 

Klasyfikacja strzelców

Żółte kartki

Klencz Robert

5

Gąska Arkadiusz

1

Ochwat Mateusz

4

Ploch Marian

1

Szerbiński Sławomir

4

Solga Dawid

1

Linek Denis

4

 

 

Sprancel Marcel

3

 

 

Firuta Łukasz

2

 

 

Siłakowski Kacper

2

 

 

Celes Mateusz

2

 

 

Rurynkiewicz Michał

1

 

 

Capiga Maciej

1

 

 

Gąska Arkadiusz

1

 

 

Warzecha Patryk

1

 

 

Ploch Adam

1

 

 

Kolanowski Marcin

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY

KLUB DOTOWANY
JEST ZE
ŚRODKÓW  GMINY

STRZELCE OPOLSKIE

 
www.strzelceopolskie.pl

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 914, wczoraj: 1167
ogółem: 9 190 147

statystyki szczegółowe

Przekaż 1%

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

KALENDARZ



 

INTERAKTYWNE

 

                                                             

 

 

Losowa galeria

Piast Strzelce Op. - Victoria Cisek
Ładowanie...

Wydarzenia Sportowe