Stowarzyszenie Klub Sportowy Piast Strzelce Opolskie - strona oficjalna

Strona klubowa

Buttony

Logowanie

Wyszukiwarka

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Naprzód Jemielnica 0:2 LZS Walce
LZS Naprzód Ujazd Niezdrowice 2:1 ULKS Orzeł Źlinice (s)
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów - Przywory
LKS Jedność Rozmierka (b) 3:3 LZS Racławiczki
LZS Orzeł Branice (b) 6:2 LKS Racławia Racławice Śląskie (s)
LZS Lisięcice 3:1 LZS Ścinawa Nyska (b)
KS Polonia Nysa 5:1 KS Krapkowice
KKS Sudety Burgrabice (b) 4:2 GLKS Kietrz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

SKS Piast Strzelce Opolskie (s)LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
2016-06-11, 17:00:00
Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa
     
oceny zawodników »

ZEGAR

Kalendarium

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. grazia73 145
2. Pesimista 145
3. qapi123 120
4. zmywara 118
5. kuri05 102
6. lukasz8383 81

sezon 2012/2013

 

 

Opolska Liga Juniorów - VIGO

 

TRENER: Paweł Bębas

 

 

Runda Wiosenna

 

Tabela końcowa

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 MKS KLUCZBORK 22 51 16 3 3 69:27
2 KS MAŁAPANEW OZIMEK 22 44 14 2 6 55:48
3 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 22 39 13 0 9 49:36
4 MKS GOGOLIN 22 39 12 3 7 54:32
5 NKS START NAMYSŁÓW 22 37 12 1 9 57:41
6 MKS POGOŃ PRUDNIK 22 27 8 3 11 34:39
7 ŚCINAWA NYSKA 22 27 8 3 11 55:73
8 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 22 26 8 2 12 26:49
9 LZS RADAWIE 22 24 7 3 12 45:59
10 GLKS KIETRZ 22 24 7 3 12 34:49
11 KS POLONIA GŁUBCZYCE 22 21 5 6 11 33:43
12 OKS OLESNO 22 20 5 5 12 32:47

 

 

Aktualna tabela po 24 kolejce:

1.
Małapanew Ozimek
7 41 51 - 40
2.
MKS Kluczbork
7 39 52 - 23
3.
Start Namysłów
7 37 54 - 26
4.
Swornica Czarnowąsy
7 33 45 - 30
5.
MKS Gogolin
8 32 45 - 31
6.
Piast Strzelce Op.
8 26 23 - 36
7.
Pogoń Prudnik
7 23 29 - 32
8.
LZS Ścinawa Nyska
7 19 42 - 66
9.
LZS Radawie
7 18 39 - 49
10.
Włókniarz Kietrz
7 17 26 - 44
11.
OKS Olesno
7 15 22 - 38
12.
Polonia Głubczyce
7 14 25 - 38

 

 

 

Kolejka 16

1 ŚCINAWA NYSKA OKS OLESNO 2013-05-29 18:00 3:3
2 GLKS KIETRZ SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2013-05-29 18:00 3:0 v.o
3 MKS GOGOLIN KS MAŁAPANEW OZIMEK 2013-05-29 18:00 5:0
4 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY KS POLONIA GŁUBCZYCE 2013-05-29 18:00 2:1
5 LZS RADAWIE NKS START NAMYSŁÓW 2013-05-29 18:00 3:1
6 MKS KLUCZBORK MKS POGOŃ PRUDNIK 2013-05-29 18:00 3:0

 

Kolejka 17

7 MKS POGOŃ PRUDNIK OKS OLESNO 2013-06-01 11:00 1:1
8 NKS START NAMYSŁÓW MKS KLUCZBORK 2013-06-01 11:00 2:7
9 KS POLONIA GŁUBCZYCE LZS RADAWIE 2013-06-01 11:00 3:0
10 KS MAŁAPANEW OZIMEK LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 2013-06-02 11:00 3:0 v.o
11 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE MKS GOGOLIN 2013-03-27 16:00 0:2
12 ŚCINAWA NYSKA GLKS KIETRZ 2013-06-01 11:00 2:2

 

Kolejka 18

13 OKS OLESNO GLKS KIETRZ 2013-04-13 11:00 3:0
14 ŚCINAWA NYSKA MKS GOGOLIN 2013-04-14 11:00 1:6
15 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2013-04-14 11:00 3:1
16 LZS RADAWIE KS MAŁAPANEW OZIMEK 2013-04-14 14:00 2:3
17 MKS KLUCZBORK KS POLONIA GŁUBCZYCE 2013-04-13 11:00 2:1
18 MKS POGOŃ PRUDNIK NKS START NAMYSŁÓW 2013-04-13 11:00 3:0

 

Kolejka 19

19 NKS START NAMYSŁÓW OKS OLESNO 2013-04-20 11:00 2:3
20 KS POLONIA GŁUBCZYCE MKS POGOŃ PRUDNIK 2013-04-20 11:00 0:3
21 KS MAŁAPANEW OZIMEK MKS KLUCZBORK 2013-04-21 16:00 1:1
22 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE LZS RADAWIE 2013-04-20 11:00 1:0
23 ŚCINAWA NYSKA LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 2013-04-20 11:00 3:4
24 GLKS KIETRZ MKS GOGOLIN 2013-04-21 12:00 1:3

 

Kolejka 20

25 MKS GOGOLIN OKS OLESNO 2013-04-27 11:00 3:0
26 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY GLKS KIETRZ 2013-04-28 11:00 4:1
27 ŚCINAWA NYSKA LZS RADAWIE 2013-04-27 11:00 2:7
28 MKS KLUCZBORK SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2013-04-27 11:00 1:1
29 MKS POGOŃ PRUDNIK KS MAŁAPANEW OZIMEK 2013-04-27 11:00 4:0
30 NKS START NAMYSŁÓW KS POLONIA GŁUBCZYCE 2013-04-27 11:00 4:2

 

Kolejka 21

31 OKS OLESNO KS POLONIA GŁUBCZYCE 2013-05-04 11:00 2:2
32 KS MAŁAPANEW OZIMEK NKS START NAMYSŁÓW 2013-05-05 16:00 2:1
33 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE MKS POGOŃ PRUDNIK 2013-05-15 17:00 2:1
34 ŚCINAWA NYSKA MKS KLUCZBORK 2013-05-04 11:00 1:1
35 GLKS KIETRZ LZS RADAWIE 2013-05-05 12:00 1:3
36 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY MKS GOGOLIN 2013-05-05 11:00 3:2

 

Kolejka 22

37 OKS OLESNO LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 2013-05-11 11:00 2:1
38 MKS GOGOLIN LZS RADAWIE 2013-05-11 11:00 4:4
39 MKS KLUCZBORK GLKS KIETRZ 2013-05-11 11:00 5:2
40 ŚCINAWA NYSKA MKS POGOŃ PRUDNIK 2013-05-11 11:00 3:4
41 NKS START NAMYSŁÓW SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2013-05-11 11:00 2:4
42 KS MAŁAPANEW OZIMEK KS POLONIA GŁUBCZYCE 2013-05-12 11:00 2:3

 

Kolejka 23

43 KS MAŁAPANEW OZIMEK OKS OLESNO 2013-05-19 11:00 4:1
44 KS POLONIA GŁUBCZYCE SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2013-05-18 11:00 0:1
45 ŚCINAWA NYSKA NKS START NAMYSŁÓW 2013-05-18 11:00 1:5
46 GLKS KIETRZ MKS POGOŃ PRUDNIK 2013-05-19 12:00 3:0
47 MKS GOGOLIN MKS KLUCZBORK 2013-05-18 11:00 0:3
48 LZS RADAWIE LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 2013-05-19 14:00 3:6

 

Kolejka 24

49 LZS RADAWIE OKS OLESNO 2013-05-26 14:00 2:1
50 MKS KLUCZBORK LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 2013-05-25 11:00 2:1
51 MKS POGOŃ PRUDNIK MKS GOGOLIN 2013-05-25 11:00 1:0
52 NKS START NAMYSŁÓW GLKS KIETRZ 2013-05-25 11:00 2:2
53 ŚCINAWA NYSKA KS POLONIA GŁUBCZYCE 2013-05-25 11:00 2:1
54 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE KS MAŁAPANEW OZIMEK 2013-05-25 11:00 0:2

 

Kolejka 25

55 OKS OLESNO SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2013-06-08 11:00 4:2
56 ŚCINAWA NYSKA KS MAŁAPANEW OZIMEK 2013-06-08 11:00 2:1
57 KS POLONIA GŁUBCZYCE GLKS KIETRZ 2013-06-08 11:00 3:2
58 MKS GOGOLIN NKS START NAMYSŁÓW 2013-06-08 11:00 3:0 v.o
59 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY MKS POGOŃ PRUDNIK 2013-06-08 11:00 0:2
60 LZS RADAWIE MKS KLUCZBORK 2013-06-08 11:00 0:4

 

Kolejka 26

61 OKS OLESNO MKS KLUCZBORK 2013-06-15 11:00 2:3
62 MKS POGOŃ PRUDNIK LZS RADAWIE 2013-06-15 11:00 2:3
63 NKS START NAMYSŁÓW LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 2013-06-15 11:00 0:2
64 KS POLONIA GŁUBCZYCE MKS GOGOLIN 2013-06-15 11:00 1:1
65 GLKS KIETRZ KS MAŁAPANEW OZIMEK 2013-06-15 11:00 1:0
66 ŚCINAWA NYSKA SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2013-06-15 11:00 6:1

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Runda Jesienna

 

Tabela końcowa

 

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 MKS MOSiR OPOLE 13 37 12 1 0 69:7
2 PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW 13 35 11 2 0 54:6
3 NKS START NAMYSŁÓW 13 30 10 0 3 39:19
4 KS MAŁAPANEW OZIMEK 13 27 9 0 4 37:36
5 MKS KLUCZBORK 13 24 8 0 5 37:20
6 MKS GOGOLIN 13 20 6 2 5 27:25
7 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 13 18 6 0 7 26:31
8 ŚCINAWA NYSKA 13 15 5 0 8 30:47
9 GLKS KIETRZ 13 13 4 1 8 17:43
10 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 13 13 4 1 8 14:46
11 KS POLONIA GŁUBCZYCE 13 12 3 3 7 17:28
12 MKS MEBLE POGOŃ PRUDNIK 13 8 2 2 9 14:28
13 LZS RADAWIE 13 8 2 2 9 19:40
14 OKS OLESNO 13 5 1 2 10 10:34

 

Awans do ligi makroregionalnej:

MKS MOSiR OPOLE

PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW

 

Terminarz

 

Kolejka 1

24-08-2012 (Pt) - 17:00 Pomologia Prószków - Polonia Głubczyce 2-0
25-08-2012 (So) - 11:00 Pogoń Prudnik - MKS Kluczbork 1-4
25-08-2012 (So) - 11:00 Start Namysłów - LZS Radawie 6-2
25-08-2012 (So) - 11:00 Piast Strzelce Op. - Włókniarz Kietrz 0-3 v.o.
26-08-2012 (N) - 11:00 OKS Olesno - MKS Gogolin 2-3
26-08-2012 (N) - 11:00 Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 5-2

 

Kolejka 2

28-08-2012 (Wt) - 17:00 Piast Strzelce Op. - LZS Ścinawa Nyska 3-2
28-08-2012 (Wt) - 17:00 Małapanew Ozimek - Pomologia Prószków 0-4
28-08-2012 (Wt) - 17:00 Polonia Głubczyce - Start Namysłów 0-2
28-08-2012 (Wt) - 17:00 LZS Radawie - Odra Opole 1-6
28-08-2012 (Wt) - 17:00 Swornica Czarnowąsy - OKS Olesno 3-0
28-08-2012 (Wt) - 17:00 MKS Gogolin - Pogoń Prudnik 2-0

 

Kolejka 3

31-08-2012 (Pt) - 17:00 Pomologia Prószków - Włókniarz Kietrz 7-1
01-09-2012 (So) - 11:00 MKS Kluczbork - MKS Gogolin 2-3
01-09-2012 (So) - 11:00 Pogoń Prudnik - Swornica Czarnowąsy 1-4
01-09-2012 (So) - 11:00 Odra Opole - Polonia Głubczyce 4-0
01-09-2012 (So) - 11:00 Start Namysłów - Małapanew Ozimek 7-1
02-09-2012 (N) - 11:00 OKS Olesno - LZS Radawie 0-0

 

Kolejka 4

05-09-2012 (Śr) - 17:00 Pomologia Prószków - LZS Ścinawa Nyska 5-1
05-09-2012 (Śr) - 17:00 Włókniarz Kietrz - Start Namysłów 1-3
05-09-2012 (Śr) - 17:00 Małapanew Ozimek - Odra Opole 0-3
05-09-2012 (Śr) - 17:00 Polonia Głubczyce - OKS Olesno 1-1
05-09-2012 (Śr) - 17:00 LZS Radawie - Pogoń Prudnik 0-1
05-09-2012 (Śr) - 17:00 Swornica Czarnowąsy - MKS Kluczbork 0-1

 

Kolejka 5

07-09-2012 (Pt) - 17:00 Pomologia Prószków - Piast Strzelce Op. 10-0
08-09-2012 (So) - 11:00 MKS Gogolin - Swornica Czarnowąsy 1-3
08-09-2012 (So) - 11:00 MKS Kluczbork - LZS Radawie 5-0
08-09-2012 (So) - 11:00 Pogoń Prudnik - Polonia Głubczyce 1-2
08-09-2012 (So) - 11:00 Odra Opole - Włókniarz Kietrz 12-0
08-09-2012 (So) - 11:00 Start Namysłów - LZS Ścinawa Nyska 7-2
09-09-2012 (N) - 11:00 OKS Olesno - Małapanew Ozimek 3-6

 

Kolejka 6

12-09-2012 (Śr) - 17:00 Piast Strzelce Op. - Start Namysłów 0-2
12-09-2012 (Śr) - 17:00 Odra Opole - LZS Ścinawa Nyska 4-0
12-09-2012 (Śr) - 17:00 Włókniarz Kietrz - OKS Olesno 2-0
12-09-2012 (Śr) - 17:00 Małapanew Ozimek - Pogoń Prudnik 3-2
12-09-2012 (Śr) - 17:00 Polonia Głubczyce - MKS Kluczbork 0-2
12-09-2012 (Śr) - 17:00 LZS Radawie - MKS Gogolin 2-4

 

Kolejka 7

15-09-2012 (So) - 11:00 MKS Gogolin - Polonia Głubczyce 1-1
15-09-2012 (So) - 11:00 MKS Kluczbork - Małapanew Ozimek 8-1
15-09-2012 (So) - 11:00 Pogoń Prudnik - Włókniarz Kietrz 1-1
15-09-2012 (So) - 11:00 Odra Opole - Piast Strzelce Op. 11-1
16-09-2012 (N) - 11:00 Swornica Czarnowąsy - LZS Radawie 4-0
16-09-2012 (N) - 11:00 OKS Olesno - LZS Ścinawa Nyska 0-2

 

Kolejka 8

21-09-2012 (Pt) - 17:00 Pomologia Prószków - Start Namysłów 4-1
22-09-2012 (So) - 11:00 Piast Strzelce Op. - OKS Olesno 0-2
22-09-2012 (So) - 11:00 Pogoń Prudnik - LZS Ścinawa Nyska 1-2
22-09-2012 (So) - 11:00 Polonia Głubczyce - Swornica Czarnowąsy 2-0
23-09-2012 (N) - 12:00 Włókniarz Kietrz - MKS Kluczbork 2-6
23-09-2012 (N) - 11:00 Małapanew Ozimek - MKS Gogolin 1-0

 

Kolejka 9

28-09-2012 (Pt) - 11:00 Odra Opole - Pomologia Prószków 1-1
29-09-2012 (So) - 11:00 MKS Gogolin - Włókniarz Kietrz 5-1
29-09-2012 (So) - 11:00 MKS Kluczbork - LZS Ścinawa Nyska 6-2
30-09-2012 (N) - 15:00 LZS Radawie - Polonia Głubczyce 2-2
30-09-2012 (N) - 11:00 Swornica Czarnowąsy - Małapanew Ozimek 0-3
30-09-2012 (N) - 11:00 Pogoń Prudnik - Piast Strzelce Op. 2-2

 

Kolejka 10

05-10-2012 (Pt) - 17:00 Pomologia Prószków - OKS Olesno 3-0
06-10-2012 (So) - 11:00 Start Namysłów - Odra Opole 0-6
06-10-2012 (So) - 11:00 Piast Strzelce Op. - MKS Kluczbork 2-0
06-10-2012 (So) - 11:00 MKS Gogolin - LZS Ścinawa Nyska 4-1
07-10-2012 (N) - 12:00 Włókniarz Kietrz - Swornica Czarnowąsy 2-0
07-10-2012 (N) - 11:00 Małapanew Ozimek - LZS Radawie 6-4

 

Kolejka 11

12-10-2012 (Pt) - 15:00 Pogoń Prudnik - Pomologia Prószków 0-1
13-10-2012 (So) - 11:00 Polonia Głubczyce - Małapanew Ozimek 1-4
13-10-2012 (So) - 11:00 MKS Gogolin - Piast Strzelce Op. 1-3
14-10-2012 (N) - 15:00 LZS Radawie - Włókniarz Kietrz 3-0
14-10-2012 (N) - 11:00 Swornica Czarnowąsy - LZS Ścinawa Nyska 7-2
14-10-2012 (N) - 11:00 OKS Olesno - Start Namysłów 0-1

 

Kolejka 12

19-10-2012 (Pt) - 17:00 Pomologia Prószków - MKS Kluczbork 3-0
20-10-2012 (So) - 11:00 Odra Opole - OKS Olesno 7-0
20-10-2012 (So) - 11:00 Piast Strzelce Op. - Swornica Czarnowąsy 3-0
20-10-2012 (So) - 11:00 LZS Radawie - LZS Ścinawa Nyska 2-3
21-10-2012 (N) - 11:00 Start Namysłów - Pogoń Prudnik 4-0
21-10-2012 (N) - 12:00 Włókniarz Kietrz - Polonia Głubczyce 3-1

 

Kolejka 13

27-10-2012 (So) - 10:00 Małapanew Ozimek - Włókniarz Kietrz 2-0
27-10-2012 (So) - 11:00 Polonia Głubczyce - LZS Ścinawa Nyska 2-6
27-10-2012 (So) - 15:00 MKS Gogolin - Pomologia Prószków 1-1
27-10-2012 (So) - 11:00 MKS Kluczbork - Start Namysłów 0-3
07-11-2012 (Śr) - 14:00 Pogoń Prudnik - Odra Opole 1-3
18-11-2012 (N) - 14:00 LZS Radawie - Piast Strzelce Op. 3-0 v.o.

 

Kolejka 14

02-11-2012 (Pt) - 17:00 Pomologia Prószków - Swornica Czarnowąsy 10-1
03-11-2012 (So) - 11:00 Odra Opole - MKS Kluczbork 1-0
03-11-2012 (So) - 11:00 Start Namysłów - MKS Gogolin 2-1
03-11-2012 (So) - 10:00 Piast Strzelce Op. - Polonia Głubczyce 0-5
03-11-2012 (So) - 13:00 Małapanew Ozimek - LZS Ścinawa Nyska 5-4
04-11-2012 (N) - 11:00 OKS Olesno - Pogoń Prudnik 0-3

 

Kolejka 15

10-11-2012 (So) - 10:00 Małapanew Ozimek - Piast Strzelce Op. 5-0 v.o.
10-11-2012 (So) - 10:00 MKS Gogolin - Odra Opole 1-6
10-11-2012 (So) - 11:00 MKS Kluczbork - OKS Olesno 3-2
11-11-2012 (N) - 12:00 Włókniarz Kietrz - LZS Ścinawa Nyska 1-3
11-11-2012 (N) - 13:00 LZS Radawie - Pomologia Prószków 0-3
11-11-2012 (N) - 10:00 Swornica Czarnowąsy - Start Namysłów 2-1

 

 

Klasyfikacja strzelców

          Żółte kartki

Czerwone    kartki

Sprancel Marcel

3

Borawski Dariusz

6

Straszewski Wojciech

1

Borawski Dariusz 

3

Popanda Mateusz

4

Popanda Mateusz

1

Kolanowski Marcin 

3

Krawczyk Alan

4

Rurynkiewicz Michał

1

Popanda Mateusz

3

Weiss Mateusz

3

Kogut Paweł

1

Rurynkiewicz Michał

2

Wastag Dawid

3

Weiss Mateusz

1

Wastag Dawid

1

Sprancel Marcel

3

 

 

Ploch Marian

1

Kolanowski Marcin

2

 

 

Kogut Paweł

1

Straszewski Wojciech

2

 

 

zaliczone 2 bramki z meczu z Ścinawa 0-3 vo

 

Gąska Arkadiusz

1

 

 

Chabluk Radosław

1

 

 

 

 

Ploch Marian

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY

KLUB DOTOWANY
JEST ZE
ŚRODKÓW  GMINY

STRZELCE OPOLSKIE

 
www.strzelceopolskie.pl

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 175, wczoraj: 1211
ogółem: 9 194 263

statystyki szczegółowe

Przekaż 1%

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

KALENDARZ



 

INTERAKTYWNE

 

                                                             

 

 

Losowa galeria

Źródło Krośnica - Piast Strzelce Op.
Ładowanie...

Wydarzenia Sportowe