Stowarzyszenie Klub Sportowy Piast Strzelce Opolskie - strona oficjalna

Strona klubowa

Buttony

Logowanie

Wyszukiwarka

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Naprzód Jemielnica 0:2 LZS Walce
LZS Naprzód Ujazd Niezdrowice 2:1 ULKS Orzeł Źlinice (s)
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów - Przywory
LKS Jedność Rozmierka (b) 3:3 LZS Racławiczki
LZS Orzeł Branice (b) 6:2 LKS Racławia Racławice Śląskie (s)
LZS Lisięcice 3:1 LZS Ścinawa Nyska (b)
KS Polonia Nysa 5:1 KS Krapkowice
KKS Sudety Burgrabice (b) 4:2 GLKS Kietrz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

SKS Piast Strzelce Opolskie (s)LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
2016-06-11, 17:00:00
Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa
     
oceny zawodników »

ZEGAR

Kalendarium

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. grazia73 145
2. Pesimista 145
3. qapi123 120
4. zmywara 118
5. kuri05 102
6. lukasz8383 81

Terminarz 2015/2016

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2015-09-07 LZS Grodziec 1:5 LKS Źródło Krośnica zobacz ›
2015-09-07 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) 26:0 LKS Plon Błotnica Strzelecka zobacz ›
2015-09-07 KS Małapanew Ozimek 3:1 LKS Jedność Rozmierka zobacz ›
2015-09-07 KS Szczedrzyk 2:8 LZS Unia Raszowa-Daniec zobacz ›
2015-09-07 KS Krasiejów 2:2 SSKS Stal Zawadzkie zobacz ›
2015-09-07 KS Unia Kolonowskie 2:1 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
2015-09-10 LKS Źródło Krośnica 1:8 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
2015-09-10 SSKS Stal Zawadzkie 0:3 KS Unia Kolonowskie zobacz ›
2015-09-10 LZS Unia Raszowa-Daniec 1:2 KS Krasiejów zobacz ›
2015-09-10 LKS Jedność Rozmierka 6:0 KS Szczedrzyk zobacz ›
2015-09-10 LKS Plon Błotnica Strzelecka 0:11 KS Małapanew Ozimek zobacz ›
2015-09-10 LZS Grodziec 0:19 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
2015-09-14 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) 23:0 LKS Źródło Krośnica zobacz ›
2015-09-14 KS Małapanew Ozimek 15:0 LZS Grodziec zobacz ›
2015-09-14 KS Szczedrzyk 8:1 LKS Plon Błotnica Strzelecka zobacz ›
2015-09-14 KS Krasiejów 0:4 LKS Jedność Rozmierka zobacz ›
2015-09-14 KS Unia Kolonowskie 5:2 LZS Unia Raszowa-Daniec zobacz ›
2015-09-14 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) 0:2 SSKS Stal Zawadzkie zobacz ›
2015-09-21 LKS Źródło Krośnica 0:13 SSKS Stal Zawadzkie zobacz ›
2015-09-21 LZS Unia Raszowa-Daniec 3:4 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
2015-09-21 LKS Jedność Rozmierka 7:1 KS Unia Kolonowskie zobacz ›
2015-09-21 LKS Plon Błotnica Strzelecka 0:14 KS Krasiejów zobacz ›
2015-09-21 LZS Grodziec 0:16 KS Szczedrzyk zobacz ›
2015-09-21 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) 2:0 KS Małapanew Ozimek zobacz ›
2015-09-28 KS Małapanew Ozimek 16:0 LKS Źródło Krośnica zobacz ›
2015-09-28 KS Szczedrzyk 2:7 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
2015-09-28 KS Krasiejów 7:1 LZS Grodziec zobacz ›
2015-09-28 KS Unia Kolonowskie 14:0 LKS Plon Błotnica Strzelecka zobacz ›
2015-09-28 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) 1:5 LKS Jedność Rozmierka zobacz ›
2015-09-28 SSKS Stal Zawadzkie 6:1 LZS Unia Raszowa-Daniec zobacz ›
2015-10-05 LKS Źródło Krośnica 1:18 LZS Unia Raszowa-Daniec zobacz ›
2015-10-05 LKS Jedność Rozmierka 1:1 SSKS Stal Zawadzkie zobacz ›
2015-10-05 LKS Plon Błotnica Strzelecka 1:11 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
2015-10-05 LZS Grodziec 0:3 KS Unia Kolonowskie zobacz ›
2015-10-05 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) 6:3 KS Krasiejów zobacz ›
2015-10-05 KS Małapanew Ozimek 7:2 KS Szczedrzyk zobacz ›
2015-10-12 KS Szczedrzyk 9:2 LKS Źródło Krośnica zobacz ›
2015-10-12 KS Krasiejów 10:0 KS Małapanew Ozimek zobacz ›
2015-10-12 KS Unia Kolonowskie 2:13 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
2015-10-12 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) 3:0 LZS Grodziec zobacz ›
2015-10-12 SSKS Stal Zawadzkie 18:2 LKS Plon Błotnica Strzelecka zobacz ›
2015-10-12 LZS Unia Raszowa-Daniec 1:3 LKS Jedność Rozmierka zobacz ›
2015-10-19 LKS Źródło Krośnica 0:10 LKS Jedność Rozmierka zobacz ›
2015-10-19 LKS Plon Błotnica Strzelecka 2:10 LZS Unia Raszowa-Daniec zobacz ›
2015-10-19 LZS Grodziec 0:10 SSKS Stal Zawadzkie zobacz ›
2015-10-19 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) 6:2 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
2015-10-19 KS Małapanew Ozimek 11:1 KS Unia Kolonowskie zobacz ›
2015-10-19 KS Szczedrzyk 1:5 KS Krasiejów zobacz ›
2015-10-26 KS Krasiejów 12:1 LKS Źródło Krośnica zobacz ›
2015-10-26 KS Unia Kolonowskie 4:3 KS Szczedrzyk zobacz ›
2015-10-26 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) 3:2 KS Małapanew Ozimek zobacz ›
2015-10-26 SSKS Stal Zawadzkie 3:1 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
2015-10-26 LZS Unia Raszowa-Daniec 19:0 LZS Grodziec zobacz ›
2015-10-26 LKS Jedność Rozmierka 7:1 LKS Plon Błotnica Strzelecka zobacz ›
10  2015-10-07 LZS Grodziec 0:8 LKS Jedność Rozmierka zobacz ›
10  2015-10-22 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) 13:2 LZS Unia Raszowa-Daniec zobacz ›
10  2015-11-02 LKS Źródło Krośnica 7:2 LKS Plon Błotnica Strzelecka zobacz ›
10  2015-11-02 KS Małapanew Ozimek 5:1 SSKS Stal Zawadzkie zobacz ›
10  2015-11-02 KS Szczedrzyk 1:4 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
10  2015-11-02 KS Krasiejów 4:0 KS Unia Kolonowskie zobacz ›
11  2015-10-14 LKS Jedność Rozmierka 2:0 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
11  2015-11-09 KS Unia Kolonowskie 5:1 LKS Źródło Krośnica zobacz ›
11  2015-11-09 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) 3:8 KS Krasiejów zobacz ›
11  2015-11-09 SSKS Stal Zawadzkie KS Szczedrzyk 15:00
11  2015-11-09 LZS Unia Raszowa-Daniec 2:6 KS Małapanew Ozimek zobacz ›
11  2015-11-09 LKS Plon Błotnica Strzelecka 3:3 LZS Grodziec zobacz ›
12  2016-03-30 LKS Źródło Krośnica 2:2 LZS Grodziec zobacz ›
12  2016-03-30 LKS Plon Błotnica Strzelecka 0:23 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
12  2016-03-30 LKS Jedność Rozmierka 3:4 KS Małapanew Ozimek zobacz ›
12  2016-03-30 LZS Unia Raszowa-Daniec 11:2 KS Szczedrzyk zobacz ›
12  2016-03-30 SSKS Stal Zawadzkie 1:4 KS Krasiejów zobacz ›
12  2016-03-30 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) 4:2 KS Unia Kolonowskie zobacz ›
13  2016-04-04 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) 11:3 LKS Źródło Krośnica zobacz ›
13  2016-04-04 KS Unia Kolonowskie 1:8 SSKS Stal Zawadzkie zobacz ›
13  2016-04-04 KS Krasiejów 0:4 LZS Unia Raszowa-Daniec zobacz ›
13  2016-04-04 KS Szczedrzyk 0:0 LKS Jedność Rozmierka zobacz ›
13  2016-04-04 KS Małapanew Ozimek 20:0 LKS Plon Błotnica Strzelecka zobacz ›
13  2016-04-04 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) 9:1 LZS Grodziec zobacz ›
14  2016-04-11 LKS Źródło Krośnica 2:6 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
14  2016-04-11 LZS Grodziec 0:7 KS Małapanew Ozimek zobacz ›
14  2016-04-11 LKS Plon Błotnica Strzelecka 1:6 KS Szczedrzyk zobacz ›
14  2016-04-11 LKS Jedność Rozmierka 1:2 KS Krasiejów zobacz ›
14  2016-04-11 LZS Unia Raszowa-Daniec 11:3 KS Unia Kolonowskie zobacz ›
14  2016-04-11 SSKS Stal Zawadzkie 12:3 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
15  2016-04-18 SSKS Stal Zawadzkie 15:1 LKS Źródło Krośnica zobacz ›
15  2016-04-18 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) 4:4 LZS Unia Raszowa-Daniec zobacz ›
15  2016-04-18 KS Unia Kolonowskie 3:3 LKS Jedność Rozmierka zobacz ›
15  2016-04-18 KS Krasiejów 15:0 LKS Plon Błotnica Strzelecka zobacz ›
15  2016-04-18 KS Szczedrzyk 1:1 LZS Grodziec zobacz ›
15  2016-04-18 KS Małapanew Ozimek 8:2 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
16  2016-04-25 LKS Źródło Krośnica 1:16 KS Małapanew Ozimek zobacz ›
16  2016-04-25 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) 4:1 KS Szczedrzyk zobacz ›
16  2016-04-25 LZS Grodziec 1:13 KS Krasiejów zobacz ›
16  2016-04-25 LKS Plon Błotnica Strzelecka 2:8 KS Unia Kolonowskie zobacz ›
16  2016-04-25 LKS Jedność Rozmierka 2:1 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
16  2016-04-25 LZS Unia Raszowa-Daniec 1:6 SSKS Stal Zawadzkie zobacz ›
17  2016-05-02 LZS Unia Raszowa-Daniec 20:1 LKS Źródło Krośnica zobacz ›
17  2016-05-02 SSKS Stal Zawadzkie 4:2 LKS Jedność Rozmierka zobacz ›
17  2016-05-02 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) 29:0 LKS Plon Błotnica Strzelecka zobacz ›
17  2016-05-02 KS Unia Kolonowskie 6:1 LZS Grodziec zobacz ›
17  2016-05-02 KS Szczedrzyk 1:3 KS Małapanew Ozimek zobacz ›
17  2016-05-05 KS Krasiejów 1:1 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
18  2016-05-09 LKS Źródło Krośnica 8:4 KS Szczedrzyk zobacz ›
18  2016-05-09 KS Małapanew Ozimek 1:2 KS Krasiejów zobacz ›
18  2016-05-09 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) 12:1 KS Unia Kolonowskie zobacz ›
18  2016-05-09 LZS Grodziec 0:9 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
18  2016-05-09 LKS Plon Błotnica Strzelecka 1:12 SSKS Stal Zawadzkie zobacz ›
18  2016-05-09 LKS Jedność Rozmierka 7:1 LZS Unia Raszowa-Daniec zobacz ›
19  2016-05-16 LZS Unia Raszowa-Daniec 6:5 LKS Plon Błotnica Strzelecka zobacz ›
19  2016-05-16 SSKS Stal Zawadzkie 15:0 LZS Grodziec zobacz ›
19  2016-05-16 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) 2:3 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
19  2016-05-16 KS Unia Kolonowskie 1:9 KS Małapanew Ozimek zobacz ›
19  2016-05-16 KS Krasiejów 10:2 KS Szczedrzyk zobacz ›
19  2016-05-18 LKS Jedność Rozmierka 10:3 LKS Źródło Krośnica zobacz ›
20  2016-05-19 LKS Źródło Krośnica 0:11 KS Krasiejów zobacz ›
20  2016-05-19 KS Małapanew Ozimek 3:7 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
20  2016-05-19 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) 0:1 SSKS Stal Zawadzkie zobacz ›
20  2016-05-19 LZS Grodziec 0:11 LZS Unia Raszowa-Daniec zobacz ›
20  2016-05-19 LKS Plon Błotnica Strzelecka 0:12 LKS Jedność Rozmierka zobacz ›
20  2016-05-25 KS Szczedrzyk 5:5 KS Unia Kolonowskie zobacz ›
21  2016-05-23 LKS Plon Błotnica Strzelecka 1:3 LKS Źródło Krośnica zobacz ›
21  2016-05-23 LKS Jedność Rozmierka 17:0 LZS Grodziec zobacz ›
21  2016-05-23 LZS Unia Raszowa-Daniec 5:2 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
21  2016-05-23 SSKS Stal Zawadzkie 6:3 KS Małapanew Ozimek zobacz ›
21  2016-05-23 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) 11:1 KS Szczedrzyk zobacz ›
21  2016-05-23 KS Unia Kolonowskie 0:10 KS Krasiejów zobacz ›
22  2016-05-30 LKS Źródło Krośnica 4:3 KS Unia Kolonowskie zobacz ›
22  2016-05-30 KS Krasiejów 5:1 SKS Piast II Strzelce Opolskie (młodzicy) zobacz ›
22  2016-05-30 KS Szczedrzyk 2:1 SSKS Stal Zawadzkie zobacz ›
22  2016-05-30 KS Małapanew Ozimek 5:3 LZS Unia Raszowa-Daniec zobacz ›
22  2016-05-30 SKS Piast I Strzelce Opolskie (młodzicy) 6:1 LKS Jedność Rozmierka zobacz ›
22  2016-05-30 LZS Grodziec 3:6 LKS Plon Błotnica Strzelecka zobacz ›

SPONSORZY

KLUB DOTOWANY
JEST ZE
ŚRODKÓW  GMINY

STRZELCE OPOLSKIE

 
www.strzelceopolskie.pl

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 64, wczoraj: 1453
ogółem: 9 275 073

statystyki szczegółowe

Przekaż 1%

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

KALENDARZ



 

INTERAKTYWNE

 

                                                             

 

 

Losowa galeria

Pogoń - Piast ( Zdjęcia dzięki uprzejmośći www.pogonprudnik.pl )
Ładowanie...

Wydarzenia Sportowe