Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) | 3:1 | LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory |
2016-06-11, 17:00:00 Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
rocznik 2000 ....
Turniej Piast Cup
o Puchar Prezesa SKS Piast Strzelce Opolskie
rocznik 2000
IV miejsce Piasta
Uczestnicy turnieju:
Grupa A
1. OKS Odra Opole
2. MKS Gogolin
3. TS Chemik Kędzierzyn-Koźle
4. KS Skra II Częstochowa
5. Futsal Akademia Pyskowice
Grupa B
1. SKS Piast Strzelce Opolskie
2. KS Skra I Częstochowa
3. BTP Stal Brzeg
4. OKS Olesno
5. MKS Kluczbork
Faza grupowa:
Odra Opole – MKS Gogolin 3:0
(D. Smolarek-3)
Chemik K-Koźle – Skra II Częstochowa 0:1
(D. Jagusiak)
Futsal Akademia Pyskowice – Odra Opole 1:1
(T. Kmiecik) (D. Smolarek)
Piast Strzelce Opolskie – Skra I Częstochowa 0:1
(M. Nowak)
Stal Brzeg – OKS Olesno 0:2
(M. Zawada, O. Kalus)
MKS Kluczbork – Piast Strzelce Opolskie 0:0
MKS Gogolin – Chemik K-Koźle 0:0
Skra II Częstochowa – Futsal Akademia Pyskowice 0:0
Skra I Częstochowa – Stal Brzeg 0:0
OKS Olesno – MKS Kluczbork 0:3
(J. Skaczyło, M. Łysiak, M. Mazur)
Odra Opole – Chemik K-Koźle 3:0
(D. Smolarek- 2, B. Gos)
Skra II Częstochowa – MKS Gogolin 1:2
(W. Podolski) (M. Mizielski, R. Wilim)
Piast Strzelce Opolskie – Stal Brzeg 1:0
(Ł. Stolarski)
OKS Olesno – Skra I Częstochowa 1:1
(J. Flak) (P. Korzec)
Futsal Akademia Pyskowice – Chemik K-Koźle 0:2
(M. Godula, P. Heide)
Odra Opole – Skra II Częstochowa 3:0
(B. Gos, D. Janowski, M. Lisik)
MKS Kluczbork – Stal Brzeg 4:0
(M. Mazur-2, M. Łysiak, J. Skaczyło)
Piast Strzelce Opolskie – OKS Olesno 1:0
(J. Kołodziej)
MKS Gogolin – Futsal Akademia Pyskowice 0:1
(D. Chmielnicki)
Skra I Częstochowa – MKS Kluczbork 2:0
(P. Korzec, M. Nowak)
Tabela Grupy A:
1. Odra Opole 4 10 10:1
2. FA Pyskowice 4 5 2:3
3. MKS Gogolin 4 4 2:5
4. Skra II Cz-wa 4 4 2:5
5. Chemik K-Koźle 4 4 2:4
Tabela Grupy B:
1. Skra I Cz-wa 4 8 4:1
2. MKS Kluczbork 4 7 7:2
3. Piast Strzelce Op. 4 7 2:1
4. OKS Olesno 4 4 3:4
5. Stal Brzeg 4 1 0:7
Mecz o wejście do półfinału 2m gr. A – 3m gr. B
Futsal Akademia Pyskowice – Piast Strzelce Opolskie 1:2
(D. Chmielnicki) (J. Kołodziej, K. Stępień)
Mecz o wejście do półfinału 3m gr. A- 2m gr. B
MKS Gogolin – MKS Kluczbork 0:3
(M. Mazur-2, J. Mendel)
Mecz o miejsca 9-10 /5m gr. A- 5m gr. B/
Chemik Kędzierzyn-Koźle – Stal Brzeg 2:2 k. 1:2
(P. Heide-2) (P. Bujakiewicz, J. Krawczyk)
Mecz o miejsca 7-8 /4m gr. A- 4m gr. B/
Skra II Częstochowa – OKS Olesno 1:1 k. 6:5
(M. Bator) (O. Kalus)
Mecz półfinałowy
Odra Opole – MKS Kluczbork 2:1
(D. Smolarek, M. Leszczuk) (M. Łysiak)
Mecz półfinałowy
Skra I Częstochowa – Piast Strzelce Opolskie 2:0
(P. Korzec-2)
Mecz o 5-6 miejsce
Futsal Akademia Pyskowice – MKS Gogolin 0:1
(W. Gebauer)
Mecz o 3-4 miejsce
MKS Kluczbork – Piast Strzelce Opolskie 0:0 k. 1:0
Finał
Odra Opole – Skra I Częstochowa 0:0 k. 6:5
Klasyfikacja końcowa
OKS Odra Opole
KS Skra I Częstochowa
MKS Kluczbork
SKS Piast Strzelce Opolskie
MKS Gogolin
Futsal Akademia Pyskowice
KS Skra II Częstochowa
OKS Olesno
BTP Stal Brzeg
TS Chemik Kędzierzyn-Koźle
Najlepszy bramkarz turnieju:
Jan Dogiel – Odra Opole
Król strzelców:
Denis Smolarek (7)– Odra Opole
Najwartościowszy zawodnik turnieju:
Paweł Korzec – Skra I Częstochowa
Piast zagrał w składzie:
Paweł Zimon, Jacek Kołodziej, Jakub Kotyrba, Jakub Dudek,
Kacper Jakubczak, Mateusz Matuszczyk, Łukasz Stolarski, Agata Zimon,
Kacper Glapiak, Jakub Trytko, Kacper Stępień
Trener:
Maciej Kułak, Adrian Matuszczyk
dzisiaj: 192, wczoraj: 169
ogółem: 11 170 203
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.