Dwie bramki Korchuta dają cenne 3 punkty

Piast: Artur Kukuczka – Eugeniusz Sobolewski, Maciej Sacha, Dominik Becella, Paweł Fesser, Adam Jaremko (55. Mateusz Bębas), Marcin Jys (66. Kacper Kozołup), Dawid Zoglowek, Kamil Jakubczak, Paweł Grabowiecki, Przemysław Korchut.

Stal: Krzysztof Wołkanowski – Marcin Krajewski, Piotr Warzyc, Dawid Kotecki, Damian Górski (46. Przemysław Szczupakowski), Damian Michalak, Tomasz Raczyński, Michał Nowosielski (83. Paweł Kulczycki), Bartosz Nesterów, Bartosz Frąckowiak (86. Wojciech Ruszkiewicz), Mateusz Fabiszewski.

Trener Andrzej Szolc.

Żółte kartki: Dominik Becella, Mateusz Bębas – Damian Michalak, Bartosz Nestrów, Damian Michalak, Przemysław Szczupakowski.

Czerwone kartki: Damian Michalak (66., druga żółta kartka), Piotr Warzyc (90., faul)

Początek rundy może był słaby, ale z kolejki na kolejkę Piast gra coraz lepiej. Piast wygrywając ze Stalą Brzeg odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu oraz pięć meczy bez porażki w lidze, co bardzo cieszy sympatyków Piasta.

W meczu 24 kolejki IV ligi Piast pokonał Stal Brzeg 2-1. Pierwszą bramkę w 16min zdobywa nasz najlepszy strzelec Przemysław Korchut. Do przerwy Piast prowadził. Po przerwie w 57 min goście doprowadzili do remisu za sprawą Piotra Warzyca, który strzela bramkę na 1-1. Zespół z Brzegu od 66 min grał w dziesiątkę, ponieważ drugą żółtą kartkę otrzymuje Damian Michalak. Piast za wszelką cenę chciał strzelić zwycięską bramkę. I udało się to w 90 min, drugą bramkę w tym meczu strzela Przemysław Korchut i Piast wygrywa mecz. Stal Brzeg zakończył mecz w dziewiątkę, ponieważ Piotr Warzyc strzelec wyrównującej bramki dostaje czerwoną kartkę.

Piast po wygranym meczu w 24 kolejce zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów