Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) | 3:1 | LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory |
2016-06-11, 17:00:00 Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
Strzelce Opolskie - rocznik 2002 i młodsi 11.11.2012 r.
PIAST CUP z okazji Święta Niepodległości
Strzelce Opolskie
rocznik 2002 i młodsi
11.11.2012 r.
GRUPA A
1. Piast I Strzelce Opolskie
2. MKS Gogolin
3. Chemik K-Kożle
GRUPA B
1. Odra Opole
2. Piast II Strzelce Opolskie
3. Victoria Żyrowa
FAZA I
Mecz 1 Piast I Strzelce Opolskie – TS Chemik K-Kożle 1:3
(R. Niewęgłowski) (B. Borkowski, M. Koneczny, T. Gawron)
Mecz 2 Odra Opole – Victoria Żyrowa 2:1
(K. Lukoszek, M. Tatatuch) (Ł. Hordyjewicz)
Mecz 3 Piast I Strzelce Opolskie – MKS Gogolin 0:2
(B. Banaszkiewicz, M. Jadeszko)
Mecz 4 Piast II Strzelce Opolskie – Odra Opole 0:2
(K. Lukoszek x2)
Mecz 5 MKS Gogolin – Chemik K-Koźle 1:0
(B. Banaszkiewicz)
Mecz 6 Piast II Strzelce Opolskie – Victoria Żyrowa 2:2
(M. Zimon, T. Burzan) (Ł. Hordyjewicz x2)
GRUPA A
1. MKS Gogolin 2 6 3:0
2. Chemik K-Koźle 2 3 3:2
3. Piast I Strzelce Op. 2 0 1:5
GRUPA B
1. Odra Opole 2 6 4:1
2. Victoria Żyrowa 2 1 3:4
3. Piast II Strzelce Op. 2 1 2:4
FAZA II
Mecz 7 ImA – IIImB MKS Gogolin – Piast II Strzelce Opolskie 1:0
(F. Bień)
Mecz 8 ImB – IIImA Odra Opole – Piast I Strzelce Opolskie 4:0
(K. Lukoszek, W. Danielak, D. Zaremba, samobójcza)
Mecz 9 IImA – IImB Chemik K-Koźle – Victoria Żyrowa 1:2
(T. Gawron) (D. Pietrzak, M. Lewandowski)
FAZA III
Mecz 10 (o miejsca 4-6) Piast II Strzelce Op. – Piast I Strzelce Op. 4:2
(T. Burzan x2, W. Budzanowski, R. Klubikowski) (P. Żurawicki x2)
Mecz 11 (o miejsca 1-3) MKS Gogolin – Odra Opole 1:3
(B. Banaszkiewicz) (K. Lukoszek x2, D. Zaremba)
Mecz 12 (o miejsca 4-6) Piast II Strzelce Op. – Chemik K-Koźle 2:1
(W. Budzanowski x2) (samobójcza)
Mecz 13 (o miejsca 1-3) MKS Gogolin – Victoria Żyrowa 1:1
(B. Banaszkiewicz) (M. Lewandowski)
Mecz 14 (o miejsca 4-6) Piast I Strzelce Op. – Chemik K-Koźle 0:1
(T. Gawron)
Mecz 15 (o miejsca 1-3) Victoria Żyrowa – Odra Opole 0:3
(D. Zaremba, M. Tataruch, K. Lukoszek)
TABELA o miejsca 4-6
1. Piast II Strzelce Opolskie 2 6 6:3
2. Chemik K-Koźle 2 3 2:2
3. Piast I Strzelce Opolskie 2 0 2:5
TABELA o miejsca 1-3
1. Odra Opole 2 6 6:1
2. MKS Gogolin 2 1 2:4
3. Victoria Żyrowa 2 1 1:4
Klasyfikacja końcowa:
1. Odra Opole
2. MKS Gogolin
3. Victoria Żyrowa
4. Piast II Strzelce Opolskie
5. Chemik K-Koźle
6. Piast I Strzelce Opolskie
Piast I zagrał w składzie:
Oskar Piwowarek, Oskar Glapiak – Mateusz Kolba, Jakub Szymański,
Radek Niewęgłowski, Anatolij Syczewski, Paweł Ropiński,
Patryk Żurawicki, Marcel Sołtan
Piast II zagrał w składzie:
Bartosz Weremko – Rafał Klubikowski, Tobiasz Burzan, Michał Matuszczyk,
Michał Zimon, Wojciech Budzanowski, Wojciech Szproch
Trener:
Adrian Matuszczyk
dzisiaj: 411, wczoraj: 169
ogółem: 11 170 422
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.