Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) | 3:1 | LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory |
2016-06-11, 17:00:00 Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
rocznik 2004 i młodsi (01.12.2012 r.)
Turniej Piłki Nożnej Piast Cup 2013
- Szkółki Piłkarskie Nivea
rocznik 2004 i młodsi
01.12.2012 r.
W turnieju organizowanym przez SKS Piast Strzelce Opolskie – laureata
ogólnopolskiego konkursu „Szkółki Piłkarskie Nivea” wzięło udział 6 drużyn,
które rozegrały ze sobą 15 minutowe mecze systemem „każdy z każdym”.
Przy gromkim dopingu kibiców i rodziców obejrzeliśmy 15 pełnych emocji
spotkań, w których padło 29 bramek.
Mieliśmy zaszczyt gościć kolejnego laureata I etapu
Szkółek Piłkarskich Nivea – Fortunę Głogówek
Wyniki meczy:
Piast Strzelce Opolskie – Odra Opole 0:3
Fortuna Głogówek – Chemik K-Koźle 0:0
MKS Gogolin – Piast II Strzelce Opolskie 1:2
(Ł. Strzelecki, P. Majnusz)
Piast Strzelce Opolskie – Chemik K-Koźle 1:1
(J. Daniel)
Fortuna Głogówek – Odra Opole 0:3
Piast Strzelce Opolskie – MKS Gogolin 0:1
Piast II Strzelce Opolskie – Chemik K-Koźle 2:0
(J. Dąbkowski x2)
Odra Opole – MKS Gogolin 0:0
Fortuna Głogówek – Piast II Strzelce Opolskie 0:0
Chemik K-Koźle – MKS Gogolin 1:2
Piast Strzelce Opolskie – Piast II Strzelce Opolskie 4:0
(P. Sobolewski x2, J. Daniel x2)
Odra Opole – Chemik K-Koźle 2:0
MKS Gogolin – Fortuna Głogówek 1:0
Piast II Strzelce Opolskie – Odra Opole 1:1
(J. Dąbkowski)
Piast Strzelce Opolskie – Fortuna Głogówek 2:1
(J. Daniel, D. Pudelko)
Klasyfikacja końcowa turnieju:
Drużyna, mecze, punkty, bramki
1. Odra Opole 5 11 9:1
2. MKS Gogolin 5 10 5:2
3. Piast II Strzelce Op. 5 8 5:6
4. Piast Strzelce Op. 5 7 7:6
5. Chemik K-Koźle 5 2 2:7
6. Fortuna Głogówek 5 2 1:6
Król strzelców: Kacper Kicmach – Odra Opole – 8 bramek
Piast zagrał w składzie:
Oskar Glapiak – Łukasz Wegner, Dawid Pudelko, Justin Daniel,
Paweł Wiśnia, Patryk Sobolewski, Hubert Grzesiński,
Maciej Ploch, Nataniel Pastuch
Trener: Artur Kukuczka
Piast II zagrał w składzie:
Patryk Pałka – Łukasz Strzelecki, Jakub Janiczuk, Kacper Gołębiewski,
Mateusz Kurzeja, Damian Kupryaniuk, Jan Dąbkowski,
Patryk Majnusz, Maciej Wiatrowski
Trener: Artur Kukuczka, Eugeniusz Sobolewski
dzisiaj: 455, wczoraj: 866
ogółem: 11 171 332
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.