Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) | 3:1 | LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory |
2016-06-11, 17:00:00 Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
Rocznik 2002 i młodsi (13.01.2013)
Turniej VII Piłki Nożnej Piast Cup 2013
Szkółki Piłkarskie NIVEA
Rocznik 2002 i młodsi
Strzelce Opolskie 13 stycznia 2013
W drugim sobotnim Turnieju Piłki Nożnej Piast Cup 2013 - Szkółki Piłkarskie Nivea rocznik 2002 i młodsi zajął 3 miejsce. Najlepsze były zespoły ze śląska: ROW Rybnik i MUKP Dąbrowa Górnicza, ta druga zwyciężyła w turnieju pokonując w ostatnim swoim meczu ROW Rybnik 1-0. Najlepszym zawodnikiem w zespole Piasta został Wojciech Budzanowski, natomiast najlepszym strzelcem Michał Zimon, który zdobył 4 bramki.
Gościliśmy w turnieju laureata konkursu Szkółki Piłkarskie NIVEA - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
SKS Piast Strzelce Op. wystąpił w składzie:
Oskar Piwowarek, Bartosz Weremko, Paweł Ropiński, Radosław Niewęgłowski, Rafał Klubikowski, Anatol Syczewski, Michał Matuszczyk, Wojciech Szproch, Tobiasz Burzan, Aleksander Szydłak, Wojciech Budzanowski, Mateusz Kolba, Michał Zimon
Trenerzy:
Adrian Matuszczyk, Marcin Głuszek
WYNIKI:
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - ROW RYBNIK 0-4
ULKS ORZEŁ ŹLINICE - OKS ODRA OPOLE 1-0
PUKS RODŁO OPOLE - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 0-1
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - OKS ODRA OPOLE 1-0
ULKS ORZEŁ ŹLINICE - ROW RYBNIK 0-1
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - PUKS RODŁO OPOLE 2-0
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA - OKS ODRA OPOLE 2-0
ROW RYBNIK - PUKS RODŁO OPOLE 1-0
ULKS ORZEŁ ŹLINICE - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 0-2
OKS ODRA OPOLE- PUKS RODŁO OPOLE 2-1
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 0-0
ROW RYBNIK - OKS ODRA OPOLE 0-0
PUKS RODŁO OPOLE - ULKS ORZEŁ ŹLINICE 0-0
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA - ROW RYBNIK 1-0
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - ULKS ORZEŁ ŹLINICE 2-1
Tabela końcowa:
1. MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 13
2. ROW RYBNIK 10
3. SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 10
4. ULKS ORZEŁ ŹLINICE 4
5. OKS ODRA OPOLE 4
6. PUKS RODŁO OPOLE 1
Medale dla najlepszego strzelca zespołu:
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - Michał Zimon 4 bramki
ROW RYBNIK - Maksymilian Tkocz 2 bramki
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA -Daniel Warzycki 1 bramka
ULKS ORZEŁ ŹLINICE - Aleksander Zdzuj 1 bramka
OKS ODRA OPOLE - Kacper Kicmach 1 bramka
PUKS RODŁO OPOLE - Michał Kawinka 1 bramka
Medale dla najlepszego zawodnika zespołu:
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - Wojciech Budzanowski
ROW RYBNIK - Oskar Wala
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA -Kuba Surmacki
ULKS ORZEŁ ŹLINICE - Daniel Jendryca
OKS ODRA OPOLE - Błażej Sapielan
PUKS RODŁO OPOLE - Kamil Szyfko
dzisiaj: 7, wczoraj: 866
ogółem: 11 170 884
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.