Stowarzyszenie Klub Sportowy Piast Strzelce Opolskie - strona oficjalna

Strona klubowa

Buttony

Logowanie

Wyszukiwarka

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Naprzód Jemielnica 0:2 LZS Walce
LZS Naprzód Ujazd Niezdrowice 2:1 ULKS Orzeł Źlinice (s)
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów - Przywory
LKS Jedność Rozmierka (b) 3:3 LZS Racławiczki
LZS Orzeł Branice (b) 6:2 LKS Racławia Racławice Śląskie (s)
LZS Lisięcice 3:1 LZS Ścinawa Nyska (b)
KS Polonia Nysa 5:1 KS Krapkowice
KKS Sudety Burgrabice (b) 4:2 GLKS Kietrz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

SKS Piast Strzelce Opolskie (s)LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
2016-06-11, 17:00:00
Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa
     
oceny zawodników »

ZEGAR

Kalendarium

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. grazia73 145
2. Pesimista 145
3. qapi123 120
4. zmywara 118
5. kuri05 102
6. lukasz8383 81

Aktualności

Podsumowanie weenendu

  • autor: kibicpiast1, 2013-02-18 19:29

z udziałem drużyny Piast Strzelce Opolskie

 

 

 

 

Podsumowanie  weekendu  z udziałem

drużyn Piasta Strzelce Opolskie !!!

 

 

PIĄTEK 15.02.2013 r.  godz.16.30

Prószków mecz sparingowy Piasta (IV liga) z Pomologią Prószków (juniorzy liga makroregionalna) 2 – 1 (1 – 0)

20’  1 – 0 Korchut Przemysław,

75’ 1 – 1

85’  2 -1 Borawski Przemysław

 

Skład Piasta:

Straszewski Wojciech

Popanda Mateusz, Sacha Maciej, Kozołup Kacper, Fesser Paweł

Skut Mateusz, Wiszowaty Andrzej, Jakubczak Kamil,  Chluba Denis

Borawski Przemysław,  Korchut Przemysław

Ponadto grali: Łazarek Łukasz, Duk Michał, Sobolewski Eugeniusz, Kogut Paweł, Wastag Dawid, Weiss Mateusz, Glinka Łukasz

Trener: Maciej Kułak

 

 

SOBOTA 16.02.2013 r.   godz. 8.00

Lubań Śląski międzynarodowy  turniej halowy.

III miejsce (startowało 10 drużyn)

Skład Piasta:

Richter Krzysztof, Kielan Artur, Kukuczka Artur, Becella Dominik, Jaremko Adam, Strutyński Marcin, Glinka Łukasz, Jys Marcin, Korchut Przemysław, Głuszek Marcin

Grający trener: Artur Kukuczka

 

 

SOBOTA 16.02.2013 r.   godz. 9.00

Turniej Trampkarzy w Zdzieszowicach  o puchar prezesa firmy ZARMEN

Wyniki naszej drużyny w grupie:
PIAST – STAL Zawadzkie 3:0 
PIAST - MKS Gogolin       4:4 
PIAST – TS CHEMIK Kędzierzyn Koźle  5:0


Zwycięski finał:
KOKSOWNIK Zdzieszowice - PIAST 1:2!

Skład Piasta:

Olechnowicz Daniel- br., Cichoń Marek- br., Ochwat Paweł, Capiga Maciej, Celes Mateusz, Mierzejewski Mateusz, Lerch Filip, Ploch Adam, Solga David, Kapela Mateusz.

Trener: Maciej Kułak


CELES MATEUSZ został najlepszym strzelcem turnieju!!!
Podziękowania dla pana Grzegorza Celesa za pomoc w transporcie na turniej.
Podziękowania dla Grzegorza Celesa i Kamila Jakubczaka za wspieranie naszej drużyny na turnieju.

 

 

SOBOTA 16.02.2013 r.   godz. 18.00

Opole, Centrum Sportu sparing Piasta II -  Piomar  Przywory 0 – 1

Skład Piasta:

Łazarek Łukasz

Matusiak Tadeusz, Roter Sebastian,  Jagła Sebastian, Nowicki Tomasz

Weiss Mateusz, Sapa Grzegorz, Bar stanisław, Wastag Dawid

Kukluczka Dariusz, Kleman Tomasz

ponadto grali: Miklasz Tomasz, Borawski Przemysław, Kornafel Arkadiusz, Garbacz Ariel

Trener: Tomasz Miklasz

 

 

SOBOTA 16.02.2013 r., godz. 9.00

Opole, Junior CUP 2013 -  rocznik 2001

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. Piast Strzelce Opolskie

2. Odra Opole I

3. MKS Gogolin

4. Football Academy Niemodlin

5. Odra II Opole

6. Rodło Opole

7. Football Academy Opole  

Najlepszy bramkarz turnieju- Paweł Rabin- Piast Strzelce Opolskie

Król strzelców – Łukasz Stolarski (11 bramek) – Piast Strzelce Opolskie

 

Skład Piasta:

Paweł Rabin – Kacper Stępień, Łukasz Stolarski, Michał Zimon,Paweł Zimon, Mateusz Matuszczyk, Kacper Glapiak, Jakub Zwolenkiewicz, Rafał Klubikowski, Tobiasz Burzan

Trener: Adrian Matuszczyk

Podziękowania dla Pana Rudolfa Zimona

 

 

 NIEDZIELA 17.02.2013 r. w godz. 8.30 - 13.30

Strzelce Opolskie, Hala Sportowa PG - 2 przy ul. Kozielskiej 34, turniej halowy dla rocznika 2001 z udziałem:

LZS Swornica Czarnowąsy, Piast Strzelce Opolskie, OKS Odra Opole, ULKS Orzeł Źlinice, OKS Olesno, TS Chemik Kędzierzyn Koźle

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. OKS Odra Opole
  2. TS Chemik Kędzierzyn Koźle
  3. ULKS Orzeł Źlinice
  4. Piast Strzelce Opolskie
  5. OKS Olesno
  6. LZS Swornica Czarnowąsy

 

Skład Piasta:

Rabin Paweł, Stępień Kacper, Budzanowski Wojciech, Zimon Michał, Zimon Paweł, Matuszczyk Mateusz, Glapiak Kacper, Stolarski Łukasz

Trener: Adrian Matuszczyk

Najlepszy bramkarz – Wrzos Dominik, ULKS Orzeł Źlinice

Najlepszy  zawodnik – Stępień Kacper, Piast Strzelce Opolskie

Król strzelców- Pupin Grzegorz, OKS Odra Opole – 5 bramek

 

 

 NIEDZIELA 17.02.2013 r. w godz. 14.00 - 18.30

Strzelce Opolskie, Hala Sportowa PG - 2 przy ul. Kozielskiej 34, turniej halowy dla rocznika 2003 z udziałem:

Piast Strzelce Opolskie I i II , OKS Odra Opole, ULKS Orzeł Źlinice,PUKS Rodło Opole, Victoria Żyrowa

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. Piast Strzelce Opolskie (rocznik 2003)
  2. ULKS Orzeł Źlinice
  3. OKS Odra Opole
  4. PUKS Rodło Opole
  5. Victoria Żyrowa
  6. Piast  II Strzelce Opolskie (rocznik 2004)

 

Skład Piasta I:

Weremko Bartosz, Klubikowski Rafal, Matuszczyk Michał, Burzan Tobiasz, Niewęgłowski, Kolba Mateusz, Szymański Jakub

Trener: Adrian Matuszczyk

 

Skład Piasta II:

Wiatrowski Maciej, Wiśnia Paweł, Brożyna Adam, Janiczuk Jakub, Wegner Łukasz, Ploch Maciej, Pudelko Dawid, Pastuch Nataniel, Glapiak Oskar

Trener: Marcin Głuszek

Najlepszy bramkarz – Sapielak Błażej, OKS Odra Opole

Najlepszy  zawodnik – Burzan Tobiasz, Piast Strzelce Opolskie

Król strzelców- Broj Szymon, ULKS Orzeł Źlinice – 7 bramek

 

 

NIEDZIELA 17.02.2013 r., godz. 8.00

Opole, Junior CUP 2013 -  rocznik 2005 z udziałem:

Odra Opole I, Odra Opole II, FA Opole, Piast Strzelce Opolskie, Orlik Prudnik, GKS Komprachcice, Rodło Opole, ADS Gwardia Opole, Pomologia Pruszków

II miejsce Piasta w turnieju

 

Skład Piasta :

Sobolewski Patryk, Gołębiewski Kacper, Pałka Patryk , Strzelecki Łukasz, Kurzeja Mateusz , Justin Daniel, Kupraniuk Damian, Dąbkowski Jan, Bartosz Jakub

Trener: Eugeniusz Sobolewski

 

 

NIEDZIELA 17.02.2013 r., godz. 8.00

Opole, Junior CUP 2013 -  rocznik 2006 z udziałem:

Odra Opole, FA Opole, Rodło Opole, Orlik Prudnik, ADS Gwardia Opole, Soccer College Łubniany, Ruch Zdzieszowice, Piast Strzelce Opolskie

I miejsce Piasta w turnieju

 

Skład Piasta :

Sobolewski Patryk, Gołębiewski Kacper, Kielan Krzysztof, Tomczyk stanisław, Grzesiński Hubert , Mojnusz Patryk, Pastuch Dawid

Trener: Artur Kukuczka

 

 

NIEDZIELA 17.02.2013 r. godz. 16.00

Brzeg mecz sparingowy Piasta (IV liga) z Orzeł Ząbkowice Śląskie (III liga)

4 – 2 /3 – 1/

 

Strzelcy bramek:

35’ 1 – 0 Fesser Paweł

39’ 2 – 0 Jakubczak Kamil /karny/

40’ 3 – 0 Fesser Paweł

44’ 3 – 1

46’ 3 – 2 /karny/

80’ 4 – 2 Korcht Przemysław

 

Skład Piasta:

Richter Krzysztof

Fesser Paweł, Sacha Maciej,  Becella Dominik, Jaremko Adam,

Chluba Denis, Jakubczak Kamil, Wiszowaty Andrzej, Skut Mateusz

Korchut Przemysław, Wolny Daniel

Ponadto grali:

Kukuczka Artur, Kozołup Kacper, Popanda Mateusz, Sobolewski Eugeniusz, Jys Marcin

Trener: Maciej Kułak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1995]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

SPONSORZY

KLUB DOTOWANY
JEST ZE
ŚRODKÓW  GMINY

STRZELCE OPOLSKIE

 
www.strzelceopolskie.pl

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 288, wczoraj: 1005
ogółem: 9 552 469

statystyki szczegółowe

Przekaż 1%

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

KALENDARZ



 

INTERAKTYWNE

 

                                                             

 

 

Losowa galeria

Piast Strzelce Opolskie- Góral Sidzina
Ładowanie...

Wydarzenia Sportowe