Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) | 3:1 | LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory |
2016-06-11, 17:00:00 Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
rocznik 2004 i młodsi (23 luty 2013 r.)
XIV Turniej Halowy Piłki Nożnej Piast Cup 2013
- Szkółki Piłkarskie NIVEA
rocznik 2004 i młodsi
Strzelce Opolskie 23 luty 2013 r.
Uczestnicy turnieju:
1. SKS Piast Strzelce Opolskie
2. SKS Piast II Strzelce Opolskie
3. ASD LKS Gwardia Opole
4. TS Chemik Kędzierzyn – Koźle
5. LKS Naprzód Jemielnica
Wyniki meczy:
Piast II Strzelce Opolskie – Naprzód Jemielnica 2:0
(P. Sobolewski, M. Kałka)
Gwardia Opole – Chemik Kędzierzyn – Koźle 5:2
Piast II Strzelce Opolskie – Piast Strzelce Opolskie 1:6
(P. Sobolewski) (N. Pastuch x4, P. Wiśnia x2)
Naprzód Jemielnica – Chemik Kędzierzyn – Koźle 0:7
Gwardia Opole – Piast Strzelce Opolskie 0:0
Piast II Strzelce Opolskie – Chemik Kędzierzyn Koźle 0:1
Naprzód Jemielnica – Piast Strzelce Opolskie 0:7
(P. Wiśnia x4, J. Daniel x3)
Gwardia Opole – Piast II Strzelce Opolskie 3:1
(P. Sobolewski)
Chemik Kędzierzyn – Koźle – Piast Strzelce Opolskie 1:4
(J. Daniel, D. Pudelko, P. Wiśnia x4)
Gwardia Opole – Naprzód Jemielnica 5:0
Klasyfikacja końcowa turnieju:
Najlepszy bramkarz turnieju:
Jacek Krupnik – Naprzód Jemielnica
Najlepszy zawodnik turnieju:
Maksymilian Paszkowski – Gwardia Opole
Król strzelców:
Paweł Wiśnia – Piast Strzelce Opolskie – 8 bramek
Najmłodszy zawodnik turnieju:
Patryk Sobolewski – Piast Strzelce Opolskie – lipiec 2006
Nagroda sędziego:
Jastin Daniel – Piast Strzelce Opolskie
Piast zagrał w składzie:
Oskar Glapiak – Paweł Wiśnia, Nataniel Pastuch, Dawid Pudelko,
Justin Daniel, Łukasz Wegner, Maciej Wiatrowski,
Jakub Janiczuk, Maciej Ploch, Adam Brożyna
Trener:
Artur Kukuczka
Piast II zagrał w składzie:
Patryk Pałka – Patryk Sobolewski, Patryk Majnusz, Mateusz Kurzeja,
Łukasz Strzelecki, Hubert Grzesiński, Kacper Gołębiewski,
Jan Dąbkowski, Damian Kupryaniuk, Michał Kałka
Trener:
Eugeniusz Sobolewski
dzisiaj: 604, wczoraj: 866
ogółem: 11 171 481
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.