Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) | 3:1 | LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory |
2016-06-11, 17:00:00 Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
Młodziki Piasta wywalczyli srebrny medal - (02.03.2013)
III Turniej Halowej Piłki Nożnej
o Puchar Rady Gminy Skarbimierz
rocznik 2000 i młodsi
02.03.2013 r.
Srebro młodzików Piasta!
Zabrakło niewiele, aby młodzicy Piasta przywieźli do Strzelec Opolskich
złote medale. Sześć drużyn rozegrało ze sobą trwające 18 minut spotkania
systemem „każdy z każdym” Piast jako jedyny zespół, nie przegrał w turnieju żadnego meczu i pewnie wygrał 5:1 ze zwycięzcą zawodów Juniorem Skarbimierz.
Pokonał jeszcze ZS nr 1 Skarbimierz – 5:4, LZS Burzę Lipki 10:1
i zremisował ze Stalą Brzeg 2:2.
Na drodze do szczęścia stanęła im Odra Opole, z którą zagrali ostatni,
niezwykle emocjonujący mecz turnieju, który do ostatnich sekund decydował
o klasyfikacji końcowej. „Z nieba do piekła” tak można określić to spotkanie,
w którym sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, a bramki
padały raz na korzyć Piasta, raz dla Odry. Na dwie minuty
przed końcem meczu, przy stanie 4:3 dla Piasta, Denis Smolarek
– napastnik Odry zmienia wynik na 4:4 i tak kończy się spotkanie.
Junior Skarbimierz zostaje zwycięzcą,
nasza drużyna zajmuje II miejsce, a Odra III!
Na uwagę zasługuje fakt, iż Piast zagrał tylko trzema zawodnikami
z rocznika 2000, wspierając się rocznikiem 2001 i młodszymi.
Chłopcom gratulujemy!
Wyniki meczy:
LZS Burza Lipki – UKS Junior Skarbimierz 0:11
ZS nr 1 Skarbimierz – BTP Stal Brzeg 5:2
LZS Lipki – BTP Stal Brzeg 1:5
ZS nr 1 Skarbimierz – SKS Piast Strzelce Opolskie 4:5
(K. Stępień x2, Ł. Stolarski x3)
LZS Burza Lipki – OKS Odra Opole 2:11
UKS Junior Skarbimierz – ZS nr 1 Skarbimierz 4:1
BTP Stal Brzeg – SKS Piast Strzelce Opolskie 2:2
(K. Stępień, Ł. Stolarski)
UKS Junior Skarbimierz – OKS Odra Opole 4:2
LZS Burza Lipki – ZS nr 1 Skarbimierz 2:9
UKS Junior Skarbimierz – BTP Stal Brzeg 6:4
LZS Burza Lipki – SKS Piast Strzelce Opolskie 1:10
(R. Frank, R. Klubikowski x2, J. Zwolenkiewicz, K. Stępień x3, Ł. Stolarski x3)
ZS nr 1 Skarbimierz – OKS Odra Opole 2:7
UKS Junior Skarbimierz – SKS Piast Strzelce Opolskie 1:5
(J. Kotyrba, K. Stępień x3, Ł. Stolarski)
BTP Stal Brzeg – OKS Odra Opole 2:7
OKS Odra Opole – SKS Piast Strzelce Opolskie 4:4
(Ł. Stolarski x4)
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. UKS Junior Skarbimierz 5 12 26:12
2. SKS Piast Strzelce Opolskie 5 11 26:12
3. OKS Odra Opole 5 10 31:14
4. ZS nr 1 Skarbimierz 5 6 21:20
5. BTP Stal Brzeg 5 4 16:21
6. LZS Burza Lipki 5 0 6:47
Piast zagrał w składzie:
Paweł Rabin – Rafał Klubikowski, Jakub Kotyrba, Jakub Dudek,
Kacper Stępień, Łukasz Stolarski, Kacper Glapiak,
Jakub Zwolenkiewicz, Rafał Frank
Trener:
Adrian Matuszczyk
dzisiaj: 91, wczoraj: 866
ogółem: 11 170 968
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.