herb SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE Informacje o kadrze SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE

8. Kamil Jakubczak  (1 asysta)
9. Dawid Zoglowek
10. Daniel Wolny  (1 asysta)  zmiana 94" Kacper Kozołup
11. Przemysław Korchut bramka bramka bramka bramka

herb SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE Zawodnicy rezerwowi SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE

1. Artur Kukuczka
2. Eugeniusz Sobolewski
3. Adam Jaremko

W ramach 21 kolejki Saltex IV liga, Piast Strzelce Op. podejmował Spartę Paczków.

Niespodziewanie goście objęli prowadzenie w 18 min. Strzał z ostrego konta zaskoczył Krzysztofa Richtera, który w całym meczu dość solidnie bronił dostepu do bramki. Radość Sparty nie trwała zbyt długo bo już w 20 minucie po zamieszaniu w polu karnym, znalazł się Przemysław Korchut i mocnym strzałem zdobywa wyrównującą bramkę. Piast do końca pierwszej połowy zdołał zdobyć bramkę na 2-1. Z lewej strony Daniel Wolny dokładnie po ziemi podaje do Przemysława Korchuta, który zdobywa drugą bramkę w tym meczu. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie Piast mimo prowadzenia nie bronił się, tylko grał swoje. W 77min zmiana w miejsce Mateusza Bebasa wchodzi Marcin Jys. W polu karnym Piasta, zawodnik strzeleckiej drużyny obrucony tyłem dostaje w rękę, sędzia puszcza grę a zawodnicy gości wyskoczyli na sędziego. Jeden z zawodników Sparty prawdopodobnie słownie obraził sędziego po czym otrzymał czerwoną kartkę.

(Czerwona kartka dla zawodnika Sparty z nr 10)

Piast wykorzystał przewagę liczebną i strzelił jeszcze dwie bramki. Po podaniu Kamila Jakubczaka , w sytuacji sam na sam znalazł sie Przemysław Korchut, który zdobywa trzecią bramke w tym meczu. W 90 min w miejsce Denisa Chluby wchodzi Przemysław Borawski. Chwilę później znów w sytuacji sam na sam znajduje się Przemysław Korchut, strzał broni bramkarz, ale po przejeciu piłki znów uderza Przemysław Korchut i zdobywa swoja czwartą bramkę w tym meczu ustalając wynik na 4-1. W 94 min w miejsce Daniela Wolnego wchodzi Kacper Kozołup. Piast wygrywając z Paczkowem utrzymuje się na drugiej pozycji w tabeli. Lider Skalnik Gracze pokonuje Śląsk Łubniany 1-0.

(Radość Piasta po zwycięstwie ze Spartą Paczków)

A już w najbliższą środę 24.04.2013r o godz. 17:00 Piast Strzelce Op. będzie podejmował w ramach 1/4 PP Polonię Głubczyce. Mecz na stadionie MOS Strzelce Opolskie.