Stowarzyszenie Klub Sportowy Piast Strzelce Opolskie - strona oficjalna

Strona klubowa

Buttony

Logowanie

Wyszukiwarka

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Naprzód Jemielnica 0:2 LZS Walce
LZS Naprzód Ujazd Niezdrowice 2:1 ULKS Orzeł Źlinice (s)
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów - Przywory
LKS Jedność Rozmierka (b) 3:3 LZS Racławiczki
LZS Orzeł Branice (b) 6:2 LKS Racławia Racławice Śląskie (s)
LZS Lisięcice 3:1 LZS Ścinawa Nyska (b)
KS Polonia Nysa 5:1 KS Krapkowice
KKS Sudety Burgrabice (b) 4:2 GLKS Kietrz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

SKS Piast Strzelce Opolskie (s)LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
2016-06-11, 17:00:00
Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa
     
oceny zawodników »

ZEGAR

Kalendarium

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. grazia73 145
2. Pesimista 145
3. qapi123 120
4. zmywara 118
5. kuri05 102
6. lukasz8383 81

Aktualności

DOBIEGNIEW CUP 2013 - Wszystkie wynki

  • autor: kibicpiast1, 2013-07-15 07:54

Od Poniedziałku do Piątku

 

 

 

Wyniki spotkań DOBIEGNIEW CUP 2013 z udziałem drużyn Piasta U-9

 


Kategoria U-9


Nazwa drużyny / Gr. A / Liczba meczów / Pkt. / bramki

1. WKS Śląsk Wrocław 5 / 15 / 24 / 2

2. Orlik Prudnik I 5 / 12 / 10 / 2

3. Stilon Gorzów Wlkp. 5 / 9 / 8 / 7

4. Barlinecka Akademia Futbolu 5 / 6 / 9 / 8

5. Pionier Zwierzyn 5 / 3 / 4 / 13

6. SKS Piast Strzelce Opolskie II 5 / 0 / 0 / 23
 

 

Nazwa drużyny / Gr. B / Liczba meczów / Pkt. / bramki

 1. Orzeł Międzyrzecz 5 / 10 / 11 / 6

2. Farma Kalina 5 / 10 / 12 / 14

3. SKS Piast Strzelce Opolskie I 5 / 9 / 14 / 8

4. FM Vilnius I (Litwa) 5 / 9 / 16 / 9

5. Polish Soccer Skills Świnoujście 5 / 6 / 10 / 9

6. Orlik Prudnik II 5 / 0 / 3 / 20

 


Nazwa drużyny / Gr. C / Liczba meczów / Pkt. / bramki
 

1. Łucznik Strzelce Kraj. 5 / 13 / 19 / 3

2. Warta Międzychód 5 / 12 / 14  / 8

3. FM Vilnius II (Litwa) 5 / 9 / 13 / 12

4. MKS Orzeł Arabeska Bierzwnik 5 / 7 / 8 / 10

5. Błękitni Gonne Małe 5 / 3 / 5 / 19

6. The Goal Academy Edinburgh I (Szkocja) 5 / 1 / 3 / 10

 


Nazwa drużyny / Gr. D / Liczba meczów / Pkt. / bramki

1. Kolos Stryj 5 / 13 / 16 / 1

2. UKS AP Szczecinek 5 / 12 / 21 / 3

3. KS Błękitni Dobiegniew 5 / 7 / 8 / 5

4. MKS Drawa Krzyż 5 / 7 / 4 / 6

5. FM Vilnius III (Litwa) 5 4 10 10

6. The Goal Academy Edinburgh II(Szkocja) 5 / 0 / 0 / 34

 


Strzelcy bramek:


Dudzik Maciej (Orzeł Międzyrzecz) 11 bramek
Justin Daniel (SKS Piast Strzelce Opolskie I) 10 bramek

 


Poniedziałek, 08.07.2013r.


Grupa A
Boisko F3 - Długie
16.00 SKS Piast Strzelce Opolskie II - WKS Śląsk Wrocław 0:9
17.00 Pionier Zwierzyn - Orlik Prudnik I 0:2
18.00 Barlinecka Akademia Futbolu - ZKS Stilon Gorzów Wlkp. 0:2

 

Grupa B


Boisko B1
08.50 Polish Soccer Skills Świnoujście - Orzeł Międzyrzecz 0:2
09.40 Farma Kalina - SKS Piast Strzelce Opolskie I 3:2
10.30 Orlik Prudnik II - FM Vilnius I (Litwa) 1:3
13.50 SKS Piast Strzelce Opolskie I - Polish Soccer Skills Świnoujście 2:1
14.40 FM Vilnius I (Litwa) - Orzeł Międzyrzecz 2:1
15.30 Orlik Prudnik II - Farma Kalina 1:4

 

Grupa C


Boisko B2
08.50 Orzeł Arabeska Bierzwnik - The Goal Academy Edinburgh I (Szkocja)1:0
09.40 FM Vilnius II (Litwa) - Łucznik Strzelce Kraj. 0:6
10.30 Błękitni Gone Małe - Warta Międzychód 1:5
13.00 Łucznik Strzelce Kraj. - MKS Orzeł Arabeska Bierzwnik 3:2
14.40 Warta Międzychód - The Goal Academy Edinburgh I (Szkocja) 2:0
15.30 Błękitni Gone Małe - FM Vilnius II (Litwa) 1:3

 

Grupa D


Boisko B1
11.20 UKS AP Szczecinek - MKS Drawa Krzyż 2:0
12.10 Kolos Stryj (Ukraina) - The Goal Academy Edinburgh II (Szkocja) 7:0

 

Boisko B2
11.20 KS Błękitni Dobiegniew - FM Vilnius III (Litwa) 3:0

 

Boisko B1
16.20 FM Vilnius III (Litwa) - UKS AP Szczecinek 0:3
17.10 Kolos Stryj (Ukraina) - KS Błękitni Dobiegniew 1:0

 

Boisko B2
16.20 The Goal Academy Edinburgh II (Szkocja) - MKS Drawa Krzyż 0:1

 

 

Wtorek, 09.07.2013r.
 

Grupa A


Boisko F-3 Długie
09.00 WKS Śląsk Wrocław - Pionier Zwierzyn 3:1
10.00 SKS Piast Strzelce Opolskie II - Barlinecka Akademia Futbolu 0:4
11.00 Orlik Prudnik I - ZKS Stilon Gorzów Wlkp. 1:0
16.00 Barlinecka Akademia Futbolu - WKS Śląsk Wrocław 0:4
17.00 ZKS Stilon Gorzów Wlkp. - Pionier Zwierzyn 3:0
18.00 Orlik Prudnik I - SKS Piast Strzelce Opolskie II 5:0

 

Grupa B


Boisko B2
08.50 Polish Soccer Skills Świnoujście - FM Vilnius I (Litwa) 3:1
09.40 SKS Piast Strzelce Opolskie I - Orlik Prudnik I 5:0
10.30 Orzeł Międzyrzecz - Farma Kalina 2:2
13.50 Orlik Prudnik II - Polish Soccer Skills Świnoujście 1:5
14.40 Farma Kalina - FM Vilnius I (Litwa) 1:8
15.30 Orzeł Międzyrzecz - SKS Piast Strzelce Opolskie I 3:2

 

Grupa C


Boisko B1
11.20 MKS Orzeł Arabeska Bierzwnik - Warta Międzychód 1:3
12.10 Łucznik Strzelce Kraj. - Błękitni Gone Małe 6:0

 

Boisko B2
11.20 The Goal Academy Edinburgh I (Szkocja) - FM Vilnius II (Litwa) 1:4
 

Boisko B1
16.20 Błękitni Gone Małe - MKS Orzeł Arabeska Bierzwnik 1:4
17.10 FM Vilnius II (Litwa) - Warta Międzychód 3:4

 

Boisko B2
16.20 The Goal Academy Edinburgh I (Szkocja) - Łucznik Strzelce Kraj. 1:1

 

Grupa D
 

Boisko B1
08.50 UKS AP Szczecinek - The Goal Academy Edinburgh II (Szkocja) 12:0
09.40 FM Vilnius III (Litwa) - Kolos Stryj (Ukraina) 1:1
10.30 MKS Drawa Krzyż - KS Błękitni Dobiegniew 0:0
13.50 Kolos Stryj (Ukraina) - UKS AP Szczecinek 3:0
14.40 KS Błękitni Dobiegniew - The Goal Academy Edinburgh II (Szkocja) 5:0
15.30 MKS Drawa Krzyż - FM Vilnius III (Litwa) 3:0 w/o

 

 

Środa, 10.07.2013r.
 

Grupa A

 

Boisko F3 - Długie


10.00 WKS Śląsk Wrocław - ZKS Stilon Gorzów Wlkp. 6:1
11.00 Barlinecka Akademia Futbolu - Orlik Prudnik I 0:2
12.00 Pionier Zwierzyn - SKS Piast Strzelce Opolskie II 3:0
16.00 ZKS Stilon Gorzów Wlkp. - SKS Piast Strzelce Opolskie II 2:0
17.00 Barlinecka Akademia Futbolu - Pionier Zwierzyn 5:0
18.00 WKS Śląsk Wrocław - Orlik Prudnik I 2:0

 

Grupa B


Boisko B1


14.40 Polish Soccer Skills Świnoujście - Farma Kalina 1:2
15.30 Orlik Prudnik II - Orzeł Międzyrzecz 0:3

 

Boisko B2
14.40 FM Vilnius I (Litwa) - SKS Piast Strzelce Opolskie I 1:3
 

Grupa C


Boisko B1


09.40 MKS Orzeł Arabeska Bierzwnik - FM Vilnius II (Litwa) 0:3
10.30 Błękitni Gone Małe - The Goal Academy Edinburgh I (Szkocja) 2:1
11.20 Warta Międzychód - Łucznik Strzelce Kraj. 0:3

 

Grupa D


Boisko B2


09.40 UKS AP Szczecinek - KS Błękitni Dobiegniew 4:0
10.30 Kolos Stryj (Ukraina) - MKS Drawa Krzyż 4:0
11.20 The Goal Academy Edinburgh II (Szkocja) - FM Vilnius III (Litwa) 0:9
Z grup wychodzą po cztery zespoły z najlepszym dorobkiem punktowym, pozostałe zespoły grają o miejsca 17-24.

 


Czwartek, 11.07.2013r.
 

1/8 finałów
 

Boisko B1
08.50 WKS Śląsk Wrocław - FM Vilnius I (Litwa) 1:2

09.40 Orzeł Międzyrzecz - Barlinecka Akademia Futbolu 2:0

10.30 Łucznik Strzelce Kraj. - MKS Drawa Krzyż 3:0

11.20 Kolos Stryj (Ukraina) - MKS Orzeł Arabeska Bierzwnik 1:3
 

Boisko B2
08.50 Orlik Prudnik I - SKS Piast Strzelce Opolskie I 0:0 k. 2:0

09.40 Farma Kalina - ZKS Stilon Gorzów Wlkp. 2:5

10.30 Warta Międzychód - KS Błękitni Dobiegniew 2:0

11.20 UKS AP Szczecinek - FM Vilnius II (Litwa) 0:3
 

Boisko F3
09.00 Pionier Zwierzyn - Orlik Prudnik II 1:2

10.00 Polish Soccer Skills Świnoujście - SKS Piast Strzelce Opolskie II 1:1 k.4:5

11.00 Błękitni Gone Małe - The Goal Academy Edinburgh II (Szkocja) 4:1

12.00 FM Vilnius III (Litwa) - The Goal Academy Edinburgh I (Szkocja) 1:2
 

 

Ćwierćfinały
 

Boisko B1
16.10 FM Vilnius I - FM Vilnius II 5:0
17.00 Orzeł Międzyrzecz - Warta Międzychód 2:1
18.00 Łucznik Strzelce Kraj. - Stilon Gorzów Wlkp. 2:0
19.00 MKS Orzeł Arabeska Bierzwnik - Orlik Prudnik I 0:3
Przegrane zespoły w ćwierćfinałach grają o Puchar Pocieszenia.

 

 

Mecze o miejsca 9-16
 

Boisko B2
16.10 WKS Śląsk Wrocław - UKS AP Szczecinek 4:0
17.00 Barlinecka Akademia Futbolu - Błękitni Dobiegniew 4:1
18.00 MKS Drawa Krzyż - Farma Kalina 3:0 w/o
19.00 Kolos Stryj - SKS Piast Strzelce Opolskie I 2:0

 

 

Mecze o miejsca 17-20
 

Boisko B1
14.40 Orlik Prudnik II - The Goal Academy Edinburgh I 1:1 k. 3:2
15.30 Pionier Zwierzyn - FM Vilnius III 4:2

 

Boisko B2
15.30 Polish Soccer Skills Świnoujście - The Goal Academy Edinburgh II 12:0
14.40 SKS Piast Strzelce Opolskie II - Błękitni Gonne Małe 2:0

 

 

Piątek, 12.07.2013r.
 

Półfinały
 

Boisko B1
09.00 FM Vilnius I - Orlik Prudnik I 1:3

 

Boisko B2
09.00 Orzeł Międzyrzecz - Łucznik Strzelce Kraj. 1:1 k. 2:3

 

Puchar Pocieszenia
10.00 FM Vilnius II - MKS Orzeł Arabeska Bierzwnik 0:3
11.00 Warta Międzychód - Stilon Gorzów Wlkp. 0:4
Przegrane zespoły z pucharu pocieszenia zajmuje miejsca 7-8

 

 

Mecze o miejsca 9-12
 

Boisko B1
08.00 Śląsk Wrocław - Kolos Stryj 2:1

 

Boisko B2
08.00 Barlinecka Akademia - Drawa Krzyż 3:0
Finał Pucharu Pocieszenia, mecz o V miejsce

 

Boisko B1
13.00 MKS Orzeł Arabeska Bierzwnik - Stilon Gorzów Wlkp. 0:2

 

 

Finały
 

Mecz o III miejsce
 

Boisko B1
13.00 FM Vilnius I - Orzeł Międzyrzecz 1:2

 

 

Mecz o I miejsce
 

Boisko B1
15.00 Orlik Prudnik I - Łucznik Strzelce Kraj. 1:0

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1998]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

SPONSORZY

KLUB DOTOWANY
JEST ZE
ŚRODKÓW  GMINY

STRZELCE OPOLSKIE

 
www.strzelceopolskie.pl

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 227, wczoraj: 1211
ogółem: 9 194 315

statystyki szczegółowe

Przekaż 1%

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

KALENDARZ



 

INTERAKTYWNE

 

                                                             

 

 

Losowa galeria

Źródło Krośnica - Piast Strzelce Op.
Ładowanie...

Wydarzenia Sportowe