Chrobak

Janocha     Głuszek     Cieśla     Maciuk

Kalupa     Kleman (C)     Glinka     Pastuch

Kukuczka Artur     Kukuczka Dariusz

Piast II Strzelce Opolskie szybko zdobył pierwszą bramkę. Na 0-1 pięknym strzałem z daleka w same okienko bramki strzela Artur Kukuczka. Dla gospodarzy bramka wyrównująca mogła paść po strzale z rzutu wolnego z okolic 18 metra. Ale w bramce znakomita paradą popisał się Łukasz Chrobak, który wybija uderzoną piłkę przy słupku na rzut rożny. Do przerwy Piast II utrzymał jedno bramkowe prowadzenie.

Po przerwie trener Tomasz Miklasz dokonał zmiany, była to pierwsza a zarazem ostatnia zmiana ponieważ na ławce był tylko Ariel Garbacz, który zastąpił Bartosza Kalupę.

Zawodnicy gospodarzy chcąc wyrównać wynik meczu ruszyli z groźnymi atakami. Po jednym mocnym uderzeniu piłka odbija się od spojenia słupka z poprzeczka, a przy kolejnych znakomicie interweniował Łukasz Chrobak. W sytuacji sam na sam zawodnik gospodarzy nie dał radę naszemu bramkarzowi. Piast II miał również swoje dogodne sytuacje. Z rzutu wolnego z okolic 17 metra uderza Artur Kukuczka, niestety zbyt lekko. Kilka minut później Artur Kukuczka znajduje się sam na sam z bramkarzem gości, ale fatalnie przestrzelił z 6 metra. W podobnej sytuacji w 85 min znalazł się Dariusz Kukuczka, który się nie pomylił z zdobył bramkę na 0-2. I takim wynikiem kończy się spotkanie 11 kolejki w Sławięcicach.

Kolejne spotkanie Piast II zagra w niedzielę 27.10.2013 o godz. 13:30 na stadionie MOS Strzelce Op.

Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, z uwagi na rozpoczęcie prac związanych z montażem konstrukcji dachowej.

Natomiast III ligowy Piast zagra w środę 23.10.2013 o godz. 19:00 mecz w ramach 12 kolejki III ligi opolsko - śląskiej z Ruchem II w Chorzowie. Wyjazd 16:30