2:1 - Dawid Wolny (90+4 min)

Piast Strzelce Opolskie: Marcin Feć (kpt) - Piotr Dyczek , Paweł Fesser, Piotr Michoń, Paweł
Słonecki - Kamil Jakubczak (55 min, Patryk Wawrzyniak), Dawid Łoziński, Bartłomiej Rewucki, Dawid Wolny, Mariusz Kampa (46 min, Daniel Wolny) - Przemysław Korchut (46 min, Robert Kurzeja ).

Trener: Dariusz Kaniuka.

LKS Czaniec: Rafał Zieliński - Konrad Sieńkowski, Dawid Gola, Maciej Żak (kpt), Paweł Łoś - Daniel Gołuch (74 min, Radosław Karcz), Kamil Młynarczyk + = (86 min), Dawid Marek (85 min, Szymon Waligóra), Dawid Hałat + asysta (90+2 min, Szymon Znamirowski), Bartosz Praciak -
Mateusz Konacki .

Trener: Mariusz Wójcik.
II trener: Rafał Bączek.

Żółte kartki: Mateusz Konacki, Bartosz Praciak, Kamil Młynarczyk - Piotr Dyczek, Robert Kurzeja.
Czerwona kartka: Kamil Młynarczyk (86 min, LKS Czaniec - konsekwencja dwóch żółtych).
Sędziował: Marek Serwaczak - Sebastian Witulski, Artur Grzesiuk (Podokręg Zabrze).
Widzów: ok. 100.

Znakomitą passe Piasta przerwał LKS Czaniec, obecny lider grupy spadkowej II. Piast przegrał środowe spotkanie 2-1, a w końcówce meczu honorową bramkę z rzutu wolnego zdobył Dawid Wolny. (94')

Już na początku pierwszej połowy Piast miał znakomitą szansę na zdobycie bramki. Niestety piłka po uderzeniu głową mija słupek bramki gospodarzy. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobywa LKS Czaniec w 22 min. Wrzutka z autu i uderzenie głową Mateusza Konackiego daje prowadzenie gospodarzom. Po zdobyciu bramki gospodarze jeszcze bardziej zaatakowali i przyniosło im to efekt w postaci drugiej bramki w 32 min za sprawą Bartosza Praciaka.

Po przerwie Piast musiał odrobić stratę dwóch bramek. W 48 min dużo szczęścia mieli gospodarze. Bo z linii bramkowej piłkę wybija jeden z obrońców gospodarzy. Kolejka sytuacja w 61 min, po wysoko podniesionej nodze Pawła Łosia sędzia odgwizduje rzut wolny pośredni w polu karnym. Niestety uderzenie Piotra Michonia trafia w jednego z zawodników LKS Czaniec. W 64 min rzut karny dla gospodarzy po faulu Marcina Fecia. Dobra interwencja naszego bramkarza sprawia, że gospodarze nie zdobywają trzeciej bramki. Kilka minut później w polu karnym zostaje faulowany Dawid Wolny. Ale i tym razem nie pada gol. Strzał Dawida Łozińskiego broni Rafał Zieliński. W 86 min druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Kamila Młynarczyka. Honorowe trafienie w 94 min zdobywa Dawid Wolny po technicznym uderzeniu z rzutu wolnego z 18-tego metra.