Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) | 3:1 | LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory |
2016-06-11, 17:00:00 Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
31.05.2014 - Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Pragi Północ miasta Warszawy w roczniku 2005 i młodsi (GALERIA ZDJĘĆ)
W dniu 31.05.2014 r. nasi młodzi piłkarze wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Pragi Północ miasta Warszawy w roczniku 2005 i młodsi ostatecznie zdobywając ZŁOTO !!! Wszyscy nasi reprezentanci na pełnych obrotach i skupieniu zaczeli bój w fazie grupowej wychodząc z niej z pierwszego miejsca uzyskując jeden remis oraz pozostałe wygrane mecze. Następnie spotkanie półfinałowe z zespołem STAR STARACHOWICE i wygrana 3:0. Wtedy długa przerwa w oczekiwaniu na finał, w którym czekał na Nasz zespół DAP WŁOCŁAWEK , który z kolei wyeliminował w rzutach karnych gospodarzy UKS BŁYSKAWICA. Trener wykorzystał ten czas na instruktaż i odpoczynek dla naszej durużyny. Regeneracja sił i wyjście do Wielkiego Finału, który był potwierdzeniem Wielkich Umiejętności Naszych Młodych Piłkarzy a przede wszystkim przemyślanej i zespołowej gry – WYGRANA W FINALE - 3:0 !!!
ZŁOTO zdobyte i w pełni zasłużone. To nie jedyny sukces w tym dniu – najlepszym piłkarzem turnieju został wybrany zawodnik SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE – PATRYK SOBOLEWSKI oraz kolejny nasz zawodnik zostaje KRÓLEM STRZELCÓW – JUSTIN DANIEL. Należy podkreślić fakt, iż droga po ZŁOTO rozpoczęła się już od wczesnego ranka zaczynając wyjazd o godz. 5.00 !
Wielkie Podziękowania dla naszych piłkarzy za wytrwałość i Siły, których nie zabrakło do osiągnięcia tego sukcesu!
Wielkie podziękowania dla rodziców za sportowy doping naszych najmłodszych piłkarzy.
Rocznik 2005 Grupa” A”: Rocznik 2005:Grupa „B”
1.UKS Błyskawica 1.Rona 03 Ełk
2.Star Starachowice 2.RKS Olimpia Warszawa
3.Pelikan Łowicz 3.Uks Bródno
4.Apn Mińsk Mazowiecki. 4.Dap Włocławek
5.Advit 5.SKS Piast Strzelce Opolskie
Wyniki Piasta:
RONA 03 EŁK – PIAST STRZELCE OP. 0:0
DAP WŁOCŁAWEK – PIAST STRZELCE OP. 1:2
(Justin x2)
PIAST STRZELCE OP. – UKS BRÓDNO 4:1
(Sobolewski,Kurzeja,Justin,Grzesiński)
OLIMPIA WARSZAWA –PIAST STRZELCE OP. 0:10
(Justin x4,Sobolewski,Gołębiewski,Grzesiński,Strzelecki x2,Majnusz)
Do półfinału awansuje w Grupie A: UKS Błyskawica Warszawa, Star Starachowice
Grupa B : Piast Strzelce Opolskie, DAP Włocławek
Wyniki:
UKS Błyskawica – DAP Włocławek 1:1 k. 1:3
Piast Strzelce Op. – Star Starachowice 3:0
(Majnusz,Sobolewski,Justin)
Mecz o 3 miejsce:
UKS Błyskawica : Star Starachowice 4:0
Finał:
Piast Strzelce Op. – DAP Włocławek 3:0
(Justin x3)
Skład:
PAŁKA PATRYK,GRZESIŃSKI HUBERT,STRZELECKI ŁUKASZ, SOBOLEWSKI PATRYK,KURZEJA MATEUSZ,DANIEL JUSTIN,GOŁĘBIEWSKI KACPER,MAJNUSZ PATRYK,SMOLIŃSKI KACPER,KUPRYANIUK DAMIAN
Trener: Artur Kukuczka
BRAWO!!!!!!
Gratuluje zwycięstwa.W finale byliście lepsi pod każdym względem.Szkoda tylko,że "Błyskawiczni"przegrali 1/2 finału.Chyba każdy myślał ,że razem rozegramy ten finał.Wielkie brawa dla waszej całej druzyny i Trenera.Pozdrawiam.
dzisiaj: 120, wczoraj: 169
ogółem: 11 170 131
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.