Stowarzyszenie Klub Sportowy Piast Strzelce Opolskie - strona oficjalna

Strona klubowa

Buttony

Logowanie

Wyszukiwarka

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Naprzód Jemielnica 0:2 LZS Walce
LZS Naprzód Ujazd Niezdrowice 2:1 ULKS Orzeł Źlinice (s)
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów - Przywory
LKS Jedność Rozmierka (b) 3:3 LZS Racławiczki
LZS Orzeł Branice (b) 6:2 LKS Racławia Racławice Śląskie (s)
LZS Lisięcice 3:1 LZS Ścinawa Nyska (b)
KS Polonia Nysa 5:1 KS Krapkowice
KKS Sudety Burgrabice (b) 4:2 GLKS Kietrz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

SKS Piast Strzelce Opolskie (s)LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
2016-06-11, 17:00:00
Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa
     
oceny zawodników »

ZEGAR

Kalendarium

19

09-2017

wtorek

20

09-2017

środa

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. grazia73 145
2. Pesimista 145
3. qapi123 120
4. zmywara 118
5. kuri05 102
6. lukasz8383 81

Aktualności

ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014

  • autor: kibicpiast1, 2014-07-07 23:43

WYNIKI: DZIEŃ 1 (6.07) ,  DZIEŃ 2 (7.07) , DZIEŃ 3 (8.07) , DZIEŃ 4 (9.07)

 

 

 

ZINA DOBIEGNIEW CUP 2014

 

W dniu 06.07.2014 wyjechaliśmy wcześnie rano do miejscowości Dobiegniew. Po dotarciu na miejsce o godz. 17tej odbyło się uroczyste otwarcie turnieju na Placu im. Pchor. T. Starca przy ul. Gdańskiej. Następnie w korowodzie ulicami Dobiegniewa został zorganizowany przemarsz na Stadion Miejskim gdzie na miejscu odbyła się prezentacja wszystkich drużyn

 

W dniu 07.07.2014

rozpoczęliśmy rywalizację corocznego Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej ZINA Dobiegniew Cup im. Kazimierza Górskiego. SKS Piast Strzelce Op. reprezentują dwie kategorie wiekowe

U-9 i U-11,

które w dniu dzisiejszym rozegrały następujące spotkania:

U-9:

IRAS CZAPLINEK – SKS PIAST STRZELCE OP. 0:4 (J. Daniel, P. Sobolewski, K. Gołębiewski, H. Grzesiński)

SKS PIAST STRZELCE OP. – BATORY GRODNO ( BIAŁORUŚ) 6:2 (P. Sobolewski x3, . Danielx2, , K. Gołębiewski)

U-11:

KOLOS STRYJ ( UKRAINA ) - SKS PIAST STRZELCE OP. 1:0

SKS PIAST STRZELCE OP. – BŁONIE BARWICE 2:3 (M. Kukuczka x2)

SKS PIAST STRZELCE OP. – FARMA KALINA 2:1 (M. Kukuczka, Ł. Strzelecki)

 

DZIEŃ 3 (8.07) Wtorek

 

U-9:

SKS PIAST STRZELCE OP. - MKS Łucznik Strzelce Kraj 5-1

SKS PIAST STRZELCE OP. -  The Goal Academy Edynburg 6-1

SKS PIAST STRZELCE OP. -  UKS Polonia Słubice I 3-0

 

U-11:

KS Błekitni Dobiegniew -  SKS PIAST STRZELCE OP.  3-3

UKS Javoria Jawor - SKS PIAST STRZELCE OP.  6-2

 

DZIEŃ 4 (9.07) Środa

 

U-9:

 FM Vilnius (Litwa) - SKS PIAST STRZELCE OP.  0-4

SKS PIAST STRZELCE OP. -  Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg 2-6

 

U-11:

1/16 Finałów

UKS Polonia Słubice  -  SKS PIAST STRZELCE OP.  4-1

 

DZIEŃ 5 (10.07) Czwartek

 

U-9:

1/8 Finałów

SKS PIAST STRZELCE OP. - Ślęza Wrocław I 6-2

 

1/4 Finałów

SKS PIAST STRZELCE OP. - FM Vilnius (Litwa)  5-0

 

U-11:

Mecz o miejsca 25-28

SKS PIAST STRZELCE OP.-  Barlinecka Futbolu II 0-1

 

DZIEŃ 6 (11.07) Piątek

 

U-9:

Półfinały 1/2

SKS PIAST STRZELCE OP. - Farma Kalina  1-2

 

Mecz o III miejsce

SKS PIAST STRZELCE OP. - UKS Byki Słupsk  2-3

 

 

Skład U-9:

  1. HUBERT GRZESIŃSKI
  2. PATYRYK SOBOLEWSKI
  3. KACPER GOŁĘBIEWSKI
  4. DAMIAN KUPRYANIUK
  5. PATRYK PAŁKA
  6. MATEUSZ KURZEJA
  7. JUSTIN DANIEL

 

Skład U-11:

  1. MAKSYMILIAN KUKUCZKA
  2. ŁUKASZ STRZELCEKI
  3. DAWID PUDELKO
  4. KACPER SMOLIŃSKI
  5. PAWEŁ WIŚNIA
  6. JAKUB JANICZUK
  7. MACIEJ PLOCH
  8. MACIEJ WIATROWSKI
  9. NATANIEL PASTUCH
  10. DAWID PASTUCH

Tabele U-9:

 

Tabele U-11:

 


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [1743]
 

autor: ~prees 2014-07-11 06:05:35

avatar 11.07.2014 piątek,godz. 8.00 walczymy o finał!!!
Półfinały 1/2
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg - UKS Byki Słupsk
Farma Kalina - SKS Piast Strzelce Opolskie Powodzenia


autor: ~kibic 2014-07-12 15:22:42

avatar Niestety nie udało się awansować do finału Piast - Farma Kalina 1:2 natomiast mecz o trzecie miejsce także przegrany z UKS Słupsk 3-2.Mimo tego gratulacje dla chłopaków za zajęcie wysokiego lecz niewdzięcznego czwartego miejsca.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

SPONSORZY

KLUB DOTOWANY
JEST ZE
ŚRODKÓW  GMINY

STRZELCE OPOLSKIE

 
www.strzelceopolskie.pl

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 950, wczoraj: 1167
ogółem: 9 190 183

statystyki szczegółowe

Przekaż 1%

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

KALENDARZ



 

INTERAKTYWNE

 

                                                             

 

 

Losowa galeria

Piast Strzelce Op. - Victoria Cisek
Ładowanie...

Wydarzenia Sportowe