Stowarzyszenie Klub Sportowy Piast Strzelce Opolskie - strona oficjalna

Strona klubowa

Buttony

Logowanie

Wyszukiwarka

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Naprzód Jemielnica 0:2 LZS Walce
LZS Naprzód Ujazd Niezdrowice 2:1 ULKS Orzeł Źlinice (s)
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów - Przywory
LKS Jedność Rozmierka (b) 3:3 LZS Racławiczki
LZS Orzeł Branice (b) 6:2 LKS Racławia Racławice Śląskie (s)
LZS Lisięcice 3:1 LZS Ścinawa Nyska (b)
KS Polonia Nysa 5:1 KS Krapkowice
KKS Sudety Burgrabice (b) 4:2 GLKS Kietrz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

SKS Piast Strzelce Opolskie (s)LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
2016-06-11, 17:00:00
Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa
     
oceny zawodników »

ZEGAR

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. grazia73 145
2. Pesimista 145
3. qapi123 120
4. zmywara 118
5. kuri05 102
6. lukasz8383 81

Aktualności

OBÓZ JASTRZĘBIA GÓRA 2014 07-14.08.2014

  • autor: kibicpiast1, 2014-08-08 22:12

Relacja i Foto: DZIEŃ PO DNIU

 

 

 

 

 

OBÓZ JASTRZĘBIA GÓRA 2014
07-14.08.2014

 

Obóz współfinasowany jest ze środków Gminy Strzelce Opolskie

 

Serdeczne podziękowania dla sponsorów:

Anna i Arkadiusz Tomczyk
Henryk Olsok – prezes Orła Źlinice

 

Dzień ósmy


Ostatni dzień tegorocznego obozu Jastrzębia Góra 2014 r. Dzień ten jak żaden inny powitał nas deszczem trwającym od godzin nocnych. Po śniadaniu wszyscy przystąpili do pakowania swoich walizek i ostatecznego sprzątania pokoi. Niewielka grupa obozowiczów postanowiła jeszcze dokonać zakupów pamiątek i około godziny 12.00 w południe byliśmy przygotowani do wyjazdu z Ośrodka RELAKS. Pierwsze dwie godziny jazdy to objazd zakorkowanych dróg, kolejne kilometry przebiegały w tempie odpowiadającym polskim warunkom drogowym. Nie obyło się bez historii związanych z brakiem tolerancji na trudy podróżowania, ale i te z każdym kilometrem zbliżania się do domu zostawały opanowane.  W trakcie podróży odśpiewaliśmy „Sto Lat” dzisiejszym solenizantom: Danielowi Jendrycy i Filipowi Kiersteinowi, oboje otrzymali drobne upominki. W trakcie podróży czekała na grupę niespodzianka: w Ostrowie Wielkopolskim podjechaliśmy do Mc Donalda, gdzie na wszystkich  czekał zamówiony przez kadrę posiłek. Po kolejnych kilku godzinach bezpieczni i szczęśliwi dotarliśmy do celu. Pod stadionem czekały już na nas grupy rodziców, równie szczęśliwi jak my.
Tak oto minął kolejny obóz sportowy zorganizowany przez Stowarzyszenie Klub Sportowy „PIAST” Strzelce Opolskie. Obóz doszedł do skutku dzięki zaangażowaniu zarządu Klubu, ale nie byłby możliwy do przeprowadzenia, gdyby nie jego współfinansowanie przez środki publiczne Gminy Strzelce Opolskie, które Klub otrzymał w ramach dotacji na swoją działalność. Szczególne podziękowania dla wszystkich osób i instytucji, które aktywnie włączyły się w pomoc i organizację obozu, bez ich wsparcia niewątpliwie nie wszystkie chwile przeżyte w ciągu ostatnich ośmiu dni stałyby się naszym udziałem. Mamy nadzieję, że w roku 2015 ponownie będziemy mogli przeżywać  radość z organizacji i pobytu na obozie sportowym, do jego ramowego zakresu wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy. A za ten, serdecznie jeszcze raz dziękujemy!
Uczestnicy, Kadra i osoby wspierające na obozie.

 

 

 

Dzień siódmy


Przedostatni dzień tegorocznego obozu rozpoczęliśmy od czynności porządkowych, każdym zależało, aby obóz zakończyć mocnym higienicznym akcentem gwarantującym sukces w konkursie czystości. Dzisiejsze porządki sprawiły, że w tabeli ocen w konkursie pojawiło się bardzo dużo kropek czerwonych świadczących o dobrze wykonanej pracy. Po śniadaniu grupy realizowały różne czynności: trening sportowy, plażowanie, spacer po okolicy. Przyśpieszony o godzinę obiad zwiastował przygotowaną atrakcję, tym razem był to wyjazd do Cetniewa, do Centrum Przygotowań Olimpijskich, aby na obiektach sportowych przeprowadzić mecze  kontrolne: rocznik 1999 kontra 2000 i młodsi oraz składy mieszane roczników 2003 do 2007. Możliwość gry na boisku, na którym przygotowują się znane kluby i kadry narodowe spowodowała dodatkową motywację wpływającą na jakość i poziom zawodów. Po przyjeździe do ośrodka po krótkim odpoczynku i dokonaniu zabiegów higienicznych udaliśmy się na kolację. Po niej grupy w swoich gronach zorganizowały różnego rodzaju gry, konkursy i zawody. Następnie zorganizowane zostało kończące tegoroczny obóz spotkanie wszystkich uczestników i kadry, podsumowano wszystkie wydarzenia, rozdano nagrody i wyróżnienia w różnych kategoriach.
Jedyna uczestniczka – Agata Zimon
Najmłodszy uczestnik – Bartosz Becella
Najstarszy uczestnik – Piotr Nieświec
Najbardziej zaangażowany uczestnik w proces treningowy – Piotr Mehlich
Najbardziej pomocny i uczynny uczestnik – Michał Kasperczyk
Najgrzeczniejszy uczestnik  – Maciej Węgrzyn
Nagroda dla grupy IV za podjęcie walki w meczu piłkarskim z kadrą obozu
Nagroda dla grupy I za wykonanie największej liczby pompek na obozie
Dla Rady Obozu za właściwe wykonywanie swoich obowiązków
Nagroda za występ artystyczny: Łukasz Ledwig, Natan Święcki, Tomasz Langner (choreograf), Grzegorz Botor, Oliwer Kutz
Turniej tenisa stołowego w grupie najmłodszej:
1 miejsce Oskar Glapiak, II miejsce Łukasz Wegner, III miejsce Jan Dąbkowski
Turniej siatkówki plażowej:
I miejsce Łukasz Ledwig, Natan Święcki, II miejsce Adam Nowak, Filip Lerch, III miejsce Jakub Kotyrba, Damian Waloszek, Mateusz Matuszczyk.
Kadra obozowa podziękowała wszystkim uczestnikom za właściwe zachowanie, zaangażowanie i zachowanie bezpieczeństwa. W przekonaniu o tym, iż w przyszłym roku spotkamy się w podobnym gronie na kolejnym obozie sportowym wszyscy życzyliśmy sobie spełnienia tego zamiaru.


GALERIA

Foto: Grażyna Glapiak

 

 

Dzień szósty


Dzień ten rozpoczęliśmy zgodnie wszyscy wczesną pobudką, aby po kilku minutach być już przygotowanymi do wczesno porannego treningu biegowego, do którego przystąpili również wszyscy zawodnicy najmłodszej grupy obozowej.  Duży wysiłek włożony w poranny rozruch wymagał szybkiej regeneracji, która przyszła wraz ze śniadaniem, jak co dzień sytym i zróżnicowanym. Bezpośrednio po śniadaniu kolejne zajęcia sportowe, tym razem z piłkami na boiskach.  Jeszcze przed porą obiadową wykorzystując doskonałą pogodę udaliśmy się na  plażę korzystać z promieni słonecznych i kąpieli w Bałtyku. Zaraz po obiedzie każda z grup skorzystała z różnych możliwości posiadanego czasu, jedni zaliczyli kolejny trening, inni wyszli do centrum Jastrzębiej Góry na drobne zakupy pamiątek obozowych, jeszcze inni udali się na plażę. Nadchodzący deszcz spowodował, że niemal w identycznym czasie wszystkie grupy spotkały się w ośrodku. Kolacja, a po niej mecz towarzyski Piast rocznik 2000 i młodsi kontra Orzeł rocznik 2000 i młodsi. Wynik 7 do 3 dla Piasta, zdobywcy bramek: Waloszek x3, Klubikowski, Ochwat, Burzan, samobójcza  - Ledwig x2, Langner.  Pozostali skorzystali z dobrodziejstw atrakcji ośrodka bądź odbyli kolejne zajęcia treningowe. Bardzo intensywny dzień treningowy zakończyliśmy wspólnym oglądaniem meczu o Superpuchar Europy pomiędzy FC Sevilla i Realem Madryt. Kibice w swoich sympatiach byli podzieleni, ale nie przeszkadzało to w miłej i serdecznej atmosferze spędzić przeszło 90 minut wśród kibiców o przedziale wiekowym od lat 7 do lat 15. Dzień zakończony został szybkimi zabiegami higienicznymi i rozejściem się do swoich pokoi. Jutro oprócz zajęć na pobliskich obiektach sportowych, zaplanowano mecze sparingowe na boiskach należących do Centrum Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie.  Relacja z dnia jutrzejszego ukaże się niebawem, zapraszamy do jej lektury.

 

GALERIA

Foto: Grażyna Glapiak

 

 

Dzień piąty


Zapowiadał się nieco inny niż poprzednie, zaplanowaliśmy dzisiaj całodniowy wyjazd na Hel. Na miejscu głównym punktem wycieczki miało być zwiedzenie Muzeum Obrony Wybrzeża. Krótko po śniadaniu wyruszyliśmy w zaplanowaną drogę. Okazało się, że odcinek 35 kilometrów dzielących nas od Helu będziemy pokonywać nieznośnie długo. Po przejechaniu ośmiu kilometrów do Władysławowa przebywaliśmy w autokarze ponad dwie godziny. Takie tempo pokonywania trasy szykowało nam kolejne kilka godzin w autokarze, na co wszyscy nie mieli ochoty. Szybka decyzja o zmianie planów spowodowała, że zatrzymaliśmy się we Władysławowie. Krótkie dojście do portu i  oczekiwanie na statek wycieczkowy wynagrodził nam czas przeznaczony na dojazd. Drakken – łódź wikingów pozwoliła poznać nam Bałtyk z innej strony niż jego piaszczyste plaże. Choroba morska nie dotknęła nikogo i po 40 minutach rejsu dopłynęliśmy do władysławowieckiej kei. Przemarsz przez zatłoczone miasto wymagał nie lada cierpliwości, lecz po kilkunastu minutach znaleźliśmy się u celu kolejnego naszego punktu dzisiejszego dnia – Luna Parku. Tam każdy obozowicz otrzymał dwa gwarantowane uczestnictwem w obozie karnety na dowolny przejazd dostępną atrakcją. Wszyscy wykorzystali tę możliwość dokonując doskonałych wyborów. Opinie i wrażenia po przeszło godzinie pobytu w Luna Parku utwierdziły nas w przekonaniu o słuszności dokonania decyzji w przedmiocie zmiany planów organizacji dzisiejszego dnia. Droga powrotna była już zdecydowanie krótsza, trwała kilkanaście minut, co pozwoliło nam punktualnie dotrzeć na kolację. Po kolacji mecz rewanżowy: Kadra – Uczestnicy obozu. Doświadczenie i chyba jeszcze większe umiejętności pozwoliły trenerom świętować zwycięstwo 2:1. Bramki zdobywali: Becella, Kułak – Kapela.  Bohaterem spotkania został stojący w bramce nasz kierowca Łukasz. Niezwykle pracowity i urozmaicony dzień zakończyliśmy treningami piłkarskimi. Wszyscy bardzo zmęczeni pragnęliśmy jednego….. wypoczynku nocnego i snów o kolejnym dniu obozowego życia. O nim napiszemy w kolejnej relacji.

 

GALERIA

Foto: Grażyna Glapiak

 

 

Dzień czwarty


Dzień dzisiejszy zbliżył nas do połowy tegorocznego obozu, dzisiejsze wydarzenia na pewno jednak nie pozwoliły nam o tym myśleć. Po standardowych porannych zabiegach – pobudka, toaleta, śniadanie (grupa III wstała wcześniej i udała się na poranny trening kondycyjny) – część z nas spacerkiem przeszła do centrum Jastrzębiej Góry, aby uczestniczyć we mszy świętej. Pozostali w tym czasie mieli okazję uczestniczyć w zorganizowanych turniejach i zabawach sportowych. Grupa I i część grupy III uczestniczyła w zawodach sprawnościowych oraz w turnieju mini piłki nożnej, natomiast grupa II i IV zorganizowała turniej siatkówki plażowej. Emocji nie brakowało, było mnóstwo zabawy, śmiechu i sportowej rywalizacji w duchu fear play. Na niedzielny obiad poszliśmy w doskonałych nastrojach, wiedząc że po jego spożyciu czekają na nas kolejne przygotowane atrakcje. Wyjechaliśmy do pobliskiego Władysławowa, wysiadka nastąpiła przy Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. Mieliśmy okazję podpatrzyć obiekty i warunki w jakich nasi polscy olimpijczycy i uczestnicy najważniejszych zawodów rangi mistrzowskiej mają możliwość się do nich przygotować. Wychodząc z Ośrodka niespodzianka: dom do góry nogami. Grawitacja większości z nas dała się mocno we znaki, byliśmy pod dużym wrażeniem tego czego na własnej skórze doświadczyliśmy. Centrum Władysławowa: tłoczno, tłumnie, wszędzie gastronomia, sklepy z pamiątkami, muzyka, gwar. W takich warunkach część z nas poznawała miasto, a inna część pozwoliła sobie na odwiedzenie plaży, gdzie wydawać się mogło, że zgromadzili się wszyscy ludzie na raz przebywający nad Bałtykiem. Szybki powrót do domu zwieńczyliśmy dobrą kolacją, po której wszyscy udaliśmy się na trening piłkarski. Po treningu kolejna atrakcja – ognisko, z uroczystością urodzinową Rafała Studzińskiego oraz ogłoszeniem wyników dzisiejszej rywalizacji sportowej.
Wyniki gier i zabaw sprawnościowych na wesoło:
Dzikie Pomarańcze – 32 pkt.
Barca – 22 pkt.
Głupie Banany – 20 pkt.
3. FC Lody – 20 pkt.
5. Real Madryt – 18 pkt.

Wyniki mini turnieju piłki nożnej:

Dzikie Pomarańcze – Barca 1:3
Głupie Banany – FC Lody 0:1
Real Madryt – Dzikie Pomarańcze 1:6
Barca – Głupie Banany 3:0
FC Lody – Real Madryt 1:1
Dzikie Pomarańcze – FC Lody 2:0
Głupie Banany – Real Madryt 4:2
FC Lody – Barca 2:3
Głupie Banany – Dzikie Pomarańcze 0:3
Barca – Real Madryt 3:1

Składy drużyn:

DZIKIE POMARAŃCZE:
Tobiasz Burzan, Patryk Żurawicki, Łukasz Tiel, Maciej Węgrzyn

BARCA :
Rafał Klubikowski, Łukasz Wegner, Jakub Sowiński,
Bartek Kryś, Bartek Becella

GŁUPIE BANANY:
Oskar Glapiak, Kacper Mostowski, Jaś Tomczyk, Rafał Studziński

FC LODY:
Michał Kasperczyk, Bartosz Weremko, Błażej Basta, Bartosz Szymanek

REAL MADRYT:
Jan Dąbkowski, Jędrek Gajda, Damian Siwek, Jakub Habior

Jutrzejszym dniem wkraczamy w drugą połowę trwania obozu, zaczynamy ją od wycieczki na Hel. O jej przebiegu i innych wydarzenia w dniu jutrzejszym napiszemy w kolejnej relacji.

 

GALERIA

Foto: Grażyna Glapiak

 

 

Dzień trzeci


Kolejny dzień, już trzeci, tegorocznego obozu rozpoczęliśmy zwyczajnie: pobudka, śniadanie, po którym wszystkie grupy udały się na trening. Przy systematycznie podnoszącej się temperaturze po nieco przeszło godzinie trzeba było trening zakończyć.  Temperatura ok. jedenastej zbliżała się do 32 st. Celsjusza, przynajmniej dobrze, że wiał lekki wiaterek umożliwiający przeprowadzenie zajęć. Jeszcze przed obiadem zobaczyliśmy  Bałtyk, woda orzeźwiła nas natychmiast. Obiad: zupa pieczarkowa, kasza z gulaszem, surówka.  Podczas ciszy poobiedniej zorganizowaliśmy konkurs typerów na dzisiejszy mecz IV  ligi: Orzeł Źlinice – Piast Strzelce, w którym udział wzięli wszyscy obozowi uczestnicy i kadra. Obgryzając paznokcie z niecierpliwością oczekiwaliśmy na końcowy wynik. Niestety nikt nie wytypował wyniku 1:0 i nie wygrał nagrody głównej. Grupa I i III po południu udały się do centrum Jastrzębiej Góry, najmłodsi skorzystali z parku rozrywki, a nieco starsi  z innych dostępnych atrakcji. W drodze powrotnej spacer wzdłuż morza, który pozwolił dołączyć do przebywających na plaży grup II i IV. Po kolacji odbył się mecz kontrolny: Piast rocznik 1999 – Piast/Żlinice rocznik 2000 i młodsi. Wynik 4 do 1 dla starszych, dobra lekcja futbolu na pewno zaprocentuje, a na ostateczny rezultat musieli sobie starsi chłopcy solidnie zapracować. Bramki: Lerch x 2, Borek, Nowak – Matuszczyk. Pozostali chłopcy w tym czasie uczestniczyli w kolejnych zajęciach treningowych. Po wydarzeniach sportowych wszyscy wykonali zabiegi higieniczne przed snem, a następnie zostało zorganizowane szybkie spotkanie wszystkich obozowiczów. Na spotkaniu zostali wyróżnieni typerzy, którzy w dzisiejszej zabawie typowania rezultatu meczu piłkarskiego pomiędzy Orłem Źlinice, a Piastem Strzelce Opolskie postawili na zwycięstwo Orła . 


Nagrody pocieszenia otrzymali:
Szymon Lazik, Damian Siwek, Daniel Jendryca, Maciej Węgrzyn, Krzysztof Niespor, Dawid Schwalbe, Szymon Broj, Grzegorz Botor, Oliwer Kutz, Jakub Kotyrba, Mateusz Borek, Wojtek Budzanowski, Paweł Zimon, Damian Waloszek, Bartosz Weremko, Michał Matuszczyk, Jakub Weber, Natan Święcki, Łukasz Ledwig, Tomasz Langner, Rafał Studziński, Jędrek Gajda, Bartek Szymanek, Roman Stoksik, Maciej Kułak 


Jutro niedziela, zaplanowaliśmy kolejne wydarzenia, o których obszernie napiszemy.

 

GALERIA

Foto: Grażyna Glapiak

 

 

Dzień drugi


Drugi dzień obozu rozpoczęliśmy tradycyjną pobudką, chyba że ktoś znalazł się w grupie trenera Macieja. Grupa zaliczyła poranny rozruch na pobliskiej plaży o wczesnej godzinie porannej. To efekt późnych Polaków rozmów w minionej nocy. Ach ten trener Maciej….wydaje się surowy wobec swoich podopiecznych, lecz w sercu ma ich wszystkich. Śniadanie, następnie wszystkie grupy udały się na zajęcia treningowe. 90 minut ostrego zasuwania, mamy nadzieję, że zaprocentuje już w niedalekiej przyszłości. Obiad, rybka w różnej postaci plus dodatki. Nieco gorsza pogoda w porównaniu do dnia wczorajszego nie zniechęciła nas do odwiedzenia plaży i kąpieli w naszym, polskim Bałtyku. Plaża nieco opustoszała, wykorzystaliśmy to natychmiast. Siatkówka, beach soccer, kartofel, lepienie zamków, kąpiele – wszystko nasze. Kolacja, syta i obszerna. A po niej? Wielki mecz! Kadra kontra uczestnicy, ci starsi, aby poziom był wyrównany. No i tak się skończyło – remisowo. 5 do 5. W bramce kadry Pani Grażyna, w polu trenerzy i Pan Dominik oraz Pan Andrzej. Emocje przez całe 30 minut, wynik cały czas na styku, za dwa dni rewanż, a stawka niezwykła, drużyna przegrana wygranym funduje pizzę, warto więc się sprężyć i dać z siebie wszystko. Po sportowych emocjach następne, najmłodsi zagrali mecz kontrolny miedzy sobą, a starsi pierwszy, nie ostatni na obozie sparing: Piast – Orzeł. Dzień kończyliśmy toaletą wieczorną i naradą kadry. 
 

Wyniki meczy: 
Kadra – Uczestnicy    5-5
Bramki: kadra – Środa x 2, Stoksik, Becella, Kułak
               uczestnicy – Nowak x 3, Borek, Kapela.
2003 – 2004 i młodsi   7-2
Bramki: Tomczyk x 4, Mehlich x 3
               Dąbkowski, Wegner
Piast – Orzeł    4-1
Bramki: Zimon Paweł x 2, Waloszek, Burzan
               Wójciak
Czekamy na kolejne emocje piłkarskie i  następne wrażenia obozowe.

 

GALERIA

Foto: Grażyna Glapiak

 

 

Dzień pierwszy

Nadszedł  6 sierpnia 2014 roku, a w zasadzie już 7 sierpnia br. Na krótko przed północą pierwsi co najbardziej niecierpliwi uczestnicy wraz z opiekunami pojawili się na zbiórce w miejscu od lat tym samym – przed stadionem miejskim w Strzelcach Opolskich. Gorączkowe oczekiwanie na autokar, pakowanie bagaży, optymalne rozmieszczenie dwuosobowe i ostatnie słowa pożegnania oraz życzenia udanego i słonecznego pobytu. Wydawało się, że obyło się bez łez, chyba że, niektóre pojawiły się w ukryciu, niewidoczne w głębokiej sierpniowej nocy. W roku bieżącym oprócz wielu znajomych twarzy stanowiących stałych bywalców naszego corocznego wydarzenia, pojawiło się kilku nowych uczestników stanowiących zawodników naszego klubu.  Podobnie jak w roku ubiegłym jedną grupę obozową stanowią chłopcy z zaprzyjaźnionego Orła Źlinice. Kierownikiem obozu jest niezmiennie od kilku lat Pani Grażyna Glapiak, opiekunami grup: Andrzej Buczny, Maciej Kułak, Roman Stoksik oraz Adrian Matuszczyk.  Po dłuższym oczekiwaniu na spóźnialskich ruszyliśmy w daleką podróż. Bez przygód na miejsce dotarliśmy około godziny 10. Pensjonat Relaks w Jastrzębiej Górze, doskonała lokalizacja, 200 metrów do plaży. Krótko po przyjeździe dokonaliśmy podziałów osobowych na poszczególne pokoje, rozpakowanie bagaży, krótki odpoczynek i przejście na obiad do połączonej z budynkiem głównym stołówkę. Na obiad grochówka, drugie danie: kartofle, drób, mizeria. Większość przygotowanych potraw szybko zniknęła z talerzy, nasyceni obiadem ruszyliśmy w pierwszą podróż pieszą na plażę, 5 minut. Stromym klifem zeszliśmy na plażę, krótko poszukiwaliśmy miejsca na rozbicie obozu i rozpoczęliśmy czerpanie z dobroci wspaniałej pogody. Pod okiem ratownika doświadczyliśmy pierwszych kąpieli w Bałtyku, pierwszych promieni słonecznych, pierwszych meczy w beach soccera i siatkówki. Zmęczeni prosto z plaży z powrotem na stołówkę, kolacja – szwedzki stół.  Pełne brzuchy trzeba było opróżnić, najlepiej poprzez ruch. Wykorzystując pobliską bazę sportową odbyliśmy pierwsze treningi i mecze wewnętrzne. Zmęczeni wróciliśmy do swoich kwater, jeszcze prysznic, ostatnie rozmowy, drobne porządki i cisza nocna. Jutro zapowiada się ciepły dzień, wykorzystując pogodę doświadczymy kolejnych wspaniałych wrażeń, o których na pewno napiszemy.

 

______________________________________________

 

GRUPA I

Wychowawca: Andrzej Buczny


1. Basta Błażej
2. Becella Bartosz
3. Dąbkowski Jan
4. Gajda Jędrzej
5. Glapiak Oskar
6. Habior Jakub
7. Kryś Bartosz
8. Mostowski Kacper
9. Siwek Damian
10. Sowiński Jakub
11. Studziński Rafał
12. Szymanek Bartosz
13. Wegner Łukasz
14. Węgrzyn Maciej

 

 

GRUPA II

Wychowawca: Roman Stoksik


1. Botor Grzegorz
2. Broj Szymon
3. Jendryca Daniel
4. Kutz Oliwer
5. Langner Tomasz
6. Lazik Szymon
7. Ledwig Łukasz
8. Niespor Krzysztof
9. Święcki Natan
10. Schwalbe Dawid
11. Weber Jakub
12. Wójciak Maciej

 

GRUPA III

Wychowawca: Adrian Matuszczyk


1. Budzanowski Wojciech
2. Burzan Tobiasz
3. Glapiak Kacper
4. Kasperczyk Michał
5. Klubikowski Rafał
6. Kozłowski Hubert
7. Matuszczyk Mateusz
8. Matuszczyk Michał
9. Mehlich Piotr
10. Tiel Łukasz
11. Tomczyk Jan
12. Weremko Bartosz
13. Zimon Paweł
14. Żurawicki Patryk

 

GRUPA IV

Wychowawca: Maciej Kułak


1. Borek Mateusz
2. Doros Michał
3. Kapela Mateusz
4. Kapica Tobiasz
5. Kierstein Filip
6. Kotyrba Jakub
7. Lerch Filip
8. Nieświec Piotr
9. Nowak Adam
10. Ochwat Michał
11. Solga David
12. Waloszek Damian
13. Zimon Agata

 

 

GALERIA

Foto: Grażyna Glapiak

 

 

 

 

 


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [3368]
 

autor: ~grazia73 2014-08-17 11:15:35

avatar W autobusie znaleziono czarną kosmetyczkę AVON, zguba do odbioru na stadionie.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

SPONSORZY

KLUB DOTOWANY
JEST ZE
ŚRODKÓW  GMINY

STRZELCE OPOLSKIE

 
www.strzelceopolskie.pl

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1297, wczoraj: 701
ogółem: 9 536 226

statystyki szczegółowe

Przekaż 1%

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

KALENDARZ 

INTERAKTYWNE

 

                                                             

 

 

Losowa galeria

Piast Strzelce Op. - Victoria Cisek
Ładowanie...

Wydarzenia Sportowe