Stowarzyszenie Klub Sportowy Piast Strzelce Opolskie - strona oficjalna

Strona klubowa

Buttony

Logowanie

Wyszukiwarka

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Naprzód Jemielnica 0:2 LZS Walce
LZS Naprzód Ujazd Niezdrowice 2:1 ULKS Orzeł ¬linice (s)
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów - Przywory
LKS Jedno¶ć Rozmierka (b) 3:3 LZS Racławiczki
LZS Orzeł Branice (b) 6:2 LKS Racławia Racławice ¦l±skie (s)
LZS Lisięcice 3:1 LZS ¦cinawa Nyska (b)
KS Polonia Nysa 5:1 KS Krapkowice
KKS Sudety Burgrabice (b) 4:2 GLKS Kietrz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

SKS Piast Strzelce Opolskie (s)LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) 3:1 LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory
2016-06-11, 17:00:00
Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa
     
oceny zawodników »

ZEGAR

Kalendarium

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

¶roda

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

pi±tek

29

09-2018

sobota

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. grazia73 145
2. Pesimista 145
3. qapi123 120
4. zmywara 118
5. kuri05 102
6. lukasz8383 81

Aktualno¶ci

OPOLSKA LIGA ŻAKÓW - STRZELCE OPOLSKIE

  • autor: grazia73, 2015-06-14 19:56

Kończymy ligę na III pozycji!

OPOLSKA LIGA ŻAKÓW

Strzelce Opolskie - 13.06.2015 r.

TURNIEJ V - FINAŁOWY

 

WYNIKI SPOTKAŃ:

Piast Strzelce Opolskie - Małapanew Ozimek  4 - 1

/B. Basta, W. Mehlich, W. Gałas, J. Jelonek/

Koksownik Zdzieszowice - Orzeł ¬linice  0 - 3

Orlik Prudnik - Orzeł ¬linice   3 - 5

Koksownik Zdzieszowice - Małapanew Ozimek   3 - 2 

Orlik Prudnik - Piast Strzelce Opolskie    1 - 3

/K. Strugała x2, B. Basta/

Orzeł ¬linice - Małapanew Ozimek   5 - 2

Piast Strzelce Opolskie - Koksownik Zdzieszowice   3 – 1

/K. Mostowski, W. Gałas, B. Zych/

Orlik Prudnik - Małapanew Ozimek    3 - 3

Piast Strzelce Opolskie - Orzeł ¬linice   0 - 2

Orlik Prudnik - Koksownik Zdzieszowice   4 - 9

 

TABELA

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Orzeł ¬linice

20

47

66:25

2.

Koksownik Zdzieszowice

20

31

57:53

3.

Piast Strzelce Opolskie 20 30 46:30

4.

Orlik Prudnik 20 23 50:57

5.

Małapanew Ozimek 20 10 19:70

 

Skład drużyny:

Rafał Stawiarz - Kacper Mostowski,  Bartosz Makowski, Bartosz Becella,

Kamil Strugała, Bartosz Kry¶, Wojciech Mehlich,  Jan Jelonek,

Błażej Basta, Maksymilian Koteluk, Jakub Habior, Wojciech Gałas,

Bartosz Zych, Patryk Machura, Sta¶ Tomczyk

Trener: Andrzej Buczny

 

 

Król strzelców turnieju:

Gracjan Sanecki - Koksownik Zdzieszowice

 

Król strzelców w drużynie KS Małapanew Ozimek - Karol Oszańca

Król strzelców w drużynie Koksownika Zdzieszowice - Bartosz Polak

Król strzelców w drużynie Orlika Prudnik - Jakub Mor

Król strzelców w drużynie Orła ¬linice - Michał Olsok

Król strzelców w drużynie Piasta Strzelce Opolskie - Kamil Strugała

 

 

Piłkarski tor przeszkód:

1. Szymon Guzowski - Koksownik Zdzieszowice

2. Jakub Habior - Piast Strzelce Opolskie

3. Filip Johen - Orlik Prudnik

 

Najmłodszy zawodnik turnieju:

Bartosz Wojtowicz - rocz. 2009 - Koksownik Zdzieszowice