Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) | 3:1 | LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory |
2016-06-11, 17:00:00 Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
Rocznik 2002, 2004 i 2006
PIAST CUP 20015
Turniej Piłki Nożnej, objęty
HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA Strzelec Opolskich
z okazji „Dnia Dziecka”, rocznik 2006 i młodsi
Strzelce Opolskie, 21 czerwca 2015 roku,
stadion MOS w Strzelcach Opolskich, ul Strzelców Bytomskich 2a
Wyniki meczów:
SKS „Piast” Strzelce Opolskie - SMWpSiR „Koksownik” Zdzieszowice 0:2
KS Naprzód Rydułtowy - AP „Bielik” Zabrze 3:2
SMWpSiR „Koksownik” Zdzieszowice - ULKS „Orzeł” Źlinice 0:1
KS Naprzód Rydułtowy - SKS „Piast” Strzelce Opolskie 2:1
/B.Basta/
AP „Bielik” Zabrze – ULKS „Orzeł” Źlinice 1:2
KS Naprzód Rydułtowy - SMWpSiR „Koksownik” Zdzieszowice 4:1
AP „Bielik” Zabrze - SKS „Piast” Strzelce Opolskie 4:0
ULKS „Orzeł” Źlinice - KS Naprzód Rydułtowy 0:1
SMWpSiR „Koksownik” Zdzieszowice - AP „Bielik” Zabrze 3:4
ULKS „Orzeł” Źlinice - SKS „Piast” I Strzelce Opolskie 3:0
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. KS Naprzód Rydyłtowy 12 pkt. 10:4
2. ULKS Orzeł Źlinice 9 pkt. 6:2
3. AP Bielik Zabrze 6 pkt. 11:8
4. SMWpSiR Koksownik Zdzieszowice 3 pkt. 6:9
5. SKS Piast Strzelce Opolskie 0 pkt. 1:11
Król strzelców turnieju:
Dominik Leś - 5 bramek - AP Bielik Zabrze
SKŁAD PIASTA:
Rafał Stawiarz - Jan Jelonek, Bartosz Becella, Jakub Habior, Błażej Basta,
Kacper Mostowski, Tomasz Kułak, Bartosz Makowski, Kamil Strugała,
Filip Jokiel, Kamil Zdobylak, Konrad Grzesiński, Wojciech Mehlich, Wojciech Gałas
Trener: Andrzej Buczny
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
PIAST CUP 20015
Turniej Piłki Nożnej, objęty
HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA Strzelec Opolskich
z okazji „Dnia Dziecka”, rocznik 2004 i młodsi
Strzelce Opolskie, 21 czerwca 2015 roku,
stadion MOS w Strzelcach Opolskich, ul Strzelców Bytomskich 2a
Wyniki meczów:
SKS „Piast” I Strzelce Opolskie - Grodkowska Akademia Sportu 2:1
/N. Dyngus, Ł. Strzelecki/
ASD Gwardia Opole - SKS „Piast” II Strzelce Opolskie 5:3
/J. Daniel x2, P. Wiśnia/
SKS „Piast” II Strzelce Opolskie - SKS „Piast” I Strzelce Opolskie 5:2
/K. Gruszka, P. Wiśnia, J. Daniel x2, D. Pudelko/ /M. Kurzeja x2/
ASD Gwardia Opole - SKS „Piast” I Strzelce Opolskie 12:1
/P. Majnusz/
ASD Gwardia Opole - Grodkowska Akademia Sportu 7:0
Grodkowska Akademia Sportu - SKS „Piast” II Strzelce Opolskie 4:2
/J. Daniel, D. Pudelko/
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. ASD Gwardia Opole 9 pkt. 24:4
2. SKS Piast II Strzelce Opolskie 3 pkt. 10:11
3. Grodkowska Akademia Sportu 3 pkt. 5:11
4. SKS Piast I Strzelce Opolskie 3 pkt. 5:18
Król strzelców turnieju:
Kamil Lilien - 10 bramek - ASD Gwardia Opole
SKŁAD PIASTA I:
Patryk Pałka - Hubert Grzesiński, Damian Kupryaniuk, Łukasz Strzelecki,
Dawid Pastuch, Nicole Dyngus, Mateusz Kurzeja, Patryk Majnusz
SKŁAD PIASTA II:
Oskar Glapiak - Nataniel Pastuch, Dawid Pudelko, Justin Daniel,
Jakub Janiczuk, Paweł Wiśnia, Kacper Gruszka, Jan Dąbkowski
Trener: Artur Kukuczka
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.
PIAST CUP 20015
Turniej Piłki Nożnej, objęty
HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA Strzelec Opolskich
z okazji „Dnia Dziecka”, rocznik 2002 i młodsi
Strzelce Opolskie, 21 czerwca 2015 roku,
stadion MOS w Strzelcach Opolskich, ul Strzelców Bytomskich 2a
Wyniki meczów:
SKS „Piast” Strzelce Opolskie - LKS „Jedność Rozmierka 5:3
/Burzan, Budzanowski x2, Richter, Kaczmarczyk/
SKS „Piast” Strzelce Opolskie - ULKS „Orzeł” Źlinice 2:2
/Burzan, Budzanowski/
LKS „Jedność Rozmierka - ULKS „Orzeł” Źlinice 3:0
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. SKS Piast Strzelce Opolskie 4 pkt. 7:5
2. LKS Jedność Rozmierka 3 pkt. 6:5
3. ULKS Orzeł Źlinice 1 pkt. 2:5
Król strzelców turnieju:
Maciej Włodarczyk - LKS Jedność Rozmierka
SKŁAD PIASTA:
Piotr Sapiński - Piotr Mehlich, Mateusz Kaczmarczyk, Bartosz Richter,
Jakub Janicki, Mateusz Wolany, Wojciech Budzanowski, Maksym Mazurek,
Jakub Galas, Tobiasz Burzan, Maciej Ploch
Trener: Tomasz Miklasz
dzisiaj: 927, wczoraj: 866
ogółem: 11 171 804
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.