Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) | 3:1 | LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory |
2016-06-11, 17:00:00 Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
Sokoły nie latały zbyt wysoko!
Protokół z meczu 1/32 Pucharu Polski
Niemodlin - 26.08.2015 r.
„Sokół” Niemodlin - Piast Strzelce Opolskie
2 – 8 /1 – 1/
Żółte kartki: Zawalniak Dariusz – Skut Mateusz
Sędzia: Łukasz Gowin (Opole)
Sokół: Grzegorz Dąbrowski - Jakub Gola, Dominik Jackiewicz, Przemysław Janiak,
Andrzej Korba, Jakub Ruciński, Mateusz Skiba, Kamil Stępień,
Wojciech Węgliński (77' Miłosz Guzikowski), Dariusz Zawalniak, Wojciech Zieliński
Trener: Dariusz Zawalniak
Piast: Mateusz Popanda - Dominik Becella, Łukasz Glinka, Adam Jaremko,
Marcin Jys, Armin Karwot (77' Mateusz Celes), Przemysław Korchut,
Mateusz Kruppa (15' Damian Buszman, 82' Maciej Capiga), Mateusz Skut,
Mateusz Weiss, Sebastian Witka (46' Michał Wastag)
Trener: Artur Kukuczka
Wyniki: 1/32 finału:
OKS Olesno - Starowice 4-2
Stal Zawadzkie - Małapanew Ozimek 1-4
Sławięcice Kędzierzyn-Koźle - Sparta Paczków 2-1
GKS Grodków - Orzeł Źlinice 2-3
Silesius Kotórz Mały - Victoria Chróścice 0-2
Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 1-2
Widawa Wilków - Czarni Otmuchów 0-5
Agroplon Głuszyna - TOR Dobrzeń Wielki 1-4
Jedność Rozmierka - Stal Brzeg 0-4
GLKS Kietrz - Ruch Zdzieszowice 1-2
Ścinawa Nyska - Po-Ra-Wie Większyce 1-0
Rudniki - Skalnik Gracze 2-1
Piomar Tarnów Opolski Przywory - Mechnice 2-3
Rusocin - Unia Kolonowskie 1-3
Start Siołkowice - Swornica Czarnowąsy 2-1
Lisięcice - Źródło Krośnica 0-2
Start Dobrodzień - Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-0
Sokół Niemodlin - Piast Strzelce Opolskie 2-8
GKS Głuchołazy - Walce 7-3
Burza Lipki - Naprzód Jemielnica 7-0
KS Krapkowice - Żubry Smarchowice Śląskie 0-1
Fortuna Głogówek - Piotrówka 1-11
Odra Opole - Chrząstowice 9-0
TOR II Dobrzeń Wielki - Racławia Racławice Śląskie 1-0 (0-0, po dogrywce)
Proślice - Śląsk Łubniany 4-5 po karnych (2-2, 1-1)
Starościn - MKS Gogolin 4-3 po karnych (3-3, 2-2)
Racławiczki - Pogoń Prudnik 3-4 (2-2, po dogrywce)
Kup - Olimpia Lewin Brzeski 5-3 (3-3, po dogrywce)
dzisiaj: 571, wczoraj: 866
ogółem: 11 171 448
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.