Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) | 3:1 | LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory |
2016-06-11, 17:00:00 Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
Druga porażka Piasta I, Piast II pokonuje Małąpanew Ozimek!
PROTOKÓŁ Z LIGI MŁODZIKÓW
kolejka 9
Zawadzkie - 26.10.2015 r.
SSKS Stal Zawadzkie - SKS Piast I Strzelce Opolskie
3 - 1 (2 - 1)
10' 1 – 0 Mateusz Glanc
17' 2 – 0 Dawid Buczek
27' 2 – 1 Mateusz Wolany
53' 3 – 1 Mateusz Glanc
SKŁAD
Piotr Sapiński
Tobiasz Burzan , Michał Matuszczyk, Maksym Mazurek, Jan Tomczyk,
Dawid Janać, Jakub Janicki, Bartłomiej Richter, Kacper Kotzwander,
Mateusz Marcjasz, Piotr Mehlich, Mateusz Wolany, Rafał Klubikowski,
Maciej Ploch, Pascal Duda
Trener: Tomasz Miklasz
Klasyfikacja strzelców - Piast I:
1. Tobiasz Burzan - 40
2. Mateusz Wolany - 16
3. Maksym Mazurek - 12
4. Rafał Klubikowski - 8
5. Jan Tomczyk - 7
6. Michał Matuszczyk - 7
7. Piotr Mehlich - 7
8. Maciej Ploch - 3
9. Dawid Janać - 3
10. Bartłomiej Richter - 3
11. Kacper Kotzwander - 3
12. Piotr Sapiński - 1
13. Pascal Duda - 1
14. Mateusz Marcjasz - 1
15. Jakub Janicki - 1
15. Samobójcza - 3
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Strzelce Opolskie - 26.10.2015 r.
SKS Piast II Strzelce Opolskie - KS Małapanew Ozimek
3 - 2 (2 - 0)
15' 0 – 1 Wojciech Żaczek
22' 0 – 2 Piotr Pietras
34' 1 – 2 Maksymilian Kukuczka
48' 2 – 2 Kacper Gołębiewski
53' 3 - 2 Maksymilian Kukuczka
SKŁAD
Oskar Glapiak – Patryk Pałka
Jakub Janiczuk, Nicole Dyngus, Michał Kałka, Damian Kupryaniuk,
Mateusz Kurzeja, Dawid Pudelko, Paweł Wiśnia, Łukasz Strzelecki,
Nataniel Pastuch, Maksymilian Kukuczka, Patryk Majnusz,
Kacper Gołębiewski, Hubert Grzesiński, Justin Daniel
Trener: Artur Kukuczka
Klasyfikacja strzelców - Piast II:
1. Paweł Wiśnia - 6
2. Jan Dąbkowski - 3
3. Maksymilian Kukuczka - 3
4. Kacper Gołębiewski - 3
5. Dawid Pudelko - 2
6. Nicole Dyngus - 2
7. Mateusz Kurzeja - 2
8. Adam Brożyna - 1
9. Łukasz Strzelecki - 1
10. Michał Kałka - 1
11. Jakub Janiczuk - 1
12. Damian Kupryaniuk - 1
13. Hubert Grzesiński - 1
14. Patryk Majnusz - 1
15. Nataniel Pastuch - 1
16. samobójcza - 1
17. v.o. - 3
L.p | drużyna | meczy | pkt. | bramki |
| LKS „Jedność” Rozmierka | 11 | 28 | 54 – 8 |
| Piast I Strzelce Opolskie | 11 | 27 | 116 - 16 |
| KS „Małapanew” Ozimek | 10 | 21 | 71 – 21 |
| SSKS „Stal” Zawadzkie | 9 | 20 | 55 – 10 |
| KS Krasiejów | 9 | 19 | 55 – 16 |
| KS „Unia” Kolonowskie | 9 | 18 | 35 – 37 |
| Piast II Strzelce Opolskie | 9 | 15 | 33 – 22 |
| LZS Raszowa-Daniec | 11 | 12 | 67 – 40 |
| KS Szczedrzyk | 9 | 9 | 43 – 40 |
| LKS „Źródło” Krośnica | 9 | 3 | 10 – 100 |
| LZS Grodziec | 10 | 0 | 2 – 100 |
| Plon Błotnica Strzelecka | 9 | 0 | 7 – 119 |
dzisiaj: 308, wczoraj: 439
ogółem: 11 184 705
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.