Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) | 3:1 | LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory |
2016-06-11, 17:00:00 Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
Złoto Piasta II
JEMIELNICA CUP 2016
W dniu 28.02.2016 na Hali sportowej w Zawadzkiem odbył się turniej Jemielnica CUP 2016.
W turnieju brali udział zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi.
Uczestnikami turnieju byli:
1. LKS Naprzód Jemielnica
2. SKS Piast Strzelce Opolskie
3. SKS Piast II Strzelce Opolskie
4. KS Małapanew Ozimek
5. ULKS Orzeł Źlinice
6. SMWSiR Koksownik Zdzieszowice
Czas gry jednego meczu 11 min. bez zmiany stron.
System rozgrywek - mecze każdy z każdym.
W meczu jednocześnie mogło być 6 zawodników w tym bramkarz.
Wyniki meczów:
1. LKS Naprzód Jemielnica - SKS Piast II Strzelce Opolskie 0 : 1
(Miklasz Michał)
2. SMWSiR Koksownik - KS Małapanew Ozimek 0 : 0
3. SKS Piast Strzelce Opolskie - ULKS Orzeł Źlinice 2 : 0
(Szymon Zając)
4. SMWSiR Koksownik - SKS Piast II Strzelce Opolskie 0 : 0
5. LKS Naprzód Jemielnica - ULKS Orzeł Źlinice 4 : 0
6. SKS Piast Strzelce Opolskie - KS Małapanew Ozimek 1 : 0
(Bartosz Kornafel)
7. SMWSiR Koksownik - LKS Naprzód Jemielnica 1 : 1
8. SKS Piast II Strzelce Opolskie - KS Małapanew Ozimek 1 : 1
(Kacper Wojdyła)
9. SKS Piast Strzelce Opolskie - SMWSiR Koksownik 0 : 1
10. ULKS Orzeł Źlinice - SKS Piast II Strzelce Opolskie 0 : 4
(Miklasz Michał x2, Oliver Kapica x2)
11. KS Małapanew Ozimek - LKS Naprzód Jemielnica 0 : 1
12. SKS Piast Strzelce Opolskie - SKS Piast II Strzelce Opolskie 0 : 1
(Kacper Wojdyła)
13. SMWSiR Koksownik - ULKS Orzeł Źlinice 1 : 0
14. LKS Naprzód Jemielnica - SKS Piast Strzelce Opolskie 3 : 1
(Szymon Zając)
15. KS Małapanew - ULKS Orzeł Źlinice 2 : 0
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Piast II Strzelce Opolskie
II miejsce - SMWSiR Koksownik Zdzieszowice
III miejsce - KS Małapanew Ozimek
IV miejsce - LKS Naprzód Jemielnica
V miejsce - SKS Piast Strzelce Opolskie
VI miejsce - ULKS Orzeł Źlnice
Skład drużyny Piast Strzelce Opolskie:
Bartosz Kornafel, Szymon Zając, Bartosz Gładysz,
Konrad Grzesiński, Mateusz Krawiec
Skład drużyny Piast II Strzelce Opolskie:
Wojciech Sosnowicz, Michał Miklasz, Marcin Miklasz, Dawid Gawlik,
Oliver Kapica, Kacper Wojdyła
Trener: Tomasz Miklasz
dzisiaj: 603, wczoraj: 169
ogółem: 11 170 614
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.