Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
SKS Piast Strzelce Opolskie (s) | 3:1 | LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory |
2016-06-11, 17:00:00 Bramki: Karwot, Sczodrok, Szopa |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||
|
Piast I wraca na fotel lidera, Piast II pokonuje Unię Kolonowskie
PROTOKÓŁ Z LIGI MŁODZIKÓW
kolejka 12
Błotnica Strzelecka - 30.03.2016 r.
LKS Plon Błotnica Strzelecka - SKS Piast Strzelce Op.
0 - 23 (0 - 10)
2' 0 – 1 Mateusz Wolany
3' 0 – 2 Mateusz Marcjasz
7' 0 – 3 Mateusz Wolany
9' 0 – 4 Maksym Mazurek
10' 0 – 5 Piotr Mehlich
15' 0 – 6 Kacper Kotzwander
18' 0 – 7 Tobiasz Burzan
20' 0 – 8 Oskar Glapiak
24' 0 – 9 Kacper Kotazwander
27' 0 – 10 Tobiasz Burzan
32' 0 – 11 Tobiasz Burzan
33' 0 – 12 Piotr Sapiński
34' 0 – 13 Piotr Sapiński
35' 0 – 14 Tobiasz Burzan
37' 0 – 15 Piotr Sapiński
39' 0 – 16 Maksym Mazurek
40' 0 – 17 Maksym Mazurek
42' 0 – 18 Kacper Kotzwander
52' 0 – 19 Tobiasz Burzan
56' 0 – 20 Jan Tomczyk
58' 0 – 21 Mateusz Marcjasz
59' 0 – 22 Tobiasz Burzan
60' 0 – 23 Tobiasz Burzan
SKŁAD PIASTA I
Sapiński Piotr - Oskar Glapiak
Burzan Tobiasz, Matuszczyk Michał, Ploch Maciej, Wolany Mateusz,
Mazurek Maksym, Mehlich Piotr, Tomczyk Jan, Kotzwander Kacper,
Duda Pascal, Mateusz Marcjasz, Michał Soboń
Trener: Tomasz Miklasz
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Strzelce Opolskie - 30.03.2016 r.
SKS Piast II Strzelce Opolskie - KS Unia Kolonowskie
4 - 2 (1 - 1)
14' 1 – 0 Nataniel Pastuch
19' 1 – 1 Mateusz Krupa
31' 1 – 2 Mateusz Krupa
42' 2 - 2 Nataniel Pastuch
54' 3 - 2 samobójcza
59' 4 - 2 Mateusz Kurzeja
SKŁAD PIASTA II
Pałka Patryk - Nicole Dyngus - Maciej Wiatrowski
Dąbkowski Jan, Grzesiński Hubert, Kałka Michał, Kupryaniuk Damian,
Kurzeja Mateusz, Majnusz Patryk, Wiśnia Paweł, Łukasz Strzelecki,
Justin Daniel, Nataniel Pastuch
Trener: Artur Kukuczka
L.p | drużyna | mecze | pkt. | bramki |
| Piast I Strzelce Opolskie | 12 | 30 | 139 - 16 |
| KS Krasiejów | 12 | 28 | 71 – 20 |
| LKS Jedność Rozmierka | 12 | 28 | 57 –12 |
| KS „Małapanew” Ozimek | 12 | 27 | 80 – 25 |
| SSKS „Stal” Zawadzkie | 12 | 23 | 61 – 20 |
| Piast II Strzelce Opolskie | 12 | 21 | 44 – 33 |
| KS „Unia” Kolonowskie | 12 | 21 | 42 – 46 |
| LZS Raszowa-Daniec | 12 | 15 | 78 – 42 |
| KS Szczedrzyk | 12 | 9 | 46 – 55 |
| LKS „Źródło” Krośnica | 12 | 7 | 20 – 119 |
| LZS Grodziec | 12 | 2 | 8 – 110 |
| Plon Błotnica Strzelecka | 12 | 1 | 12 – 152 |
dzisiaj: 147, wczoraj: 866
ogółem: 11 171 024
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.