14 maja 2016 roku, godz. 17.00 – Strzelce Opolskie

herb LKS Jedność Rozmierka (b)

„Piast” Strzelce Opolskie - LKS Jedność Rozmierka

4 - 0    (1 - 0)

44'   1 – 0    Łukasz Glinka

79'   2 - 0     Rafał Szopa

83'   3 - 0   Michał Sczodrok

88'   4 - 0   Przemysław Korchut

SKŁAD PIASTA

Łazarek Łukasz

Capiga Maciej        Jys Marcin      Wastag Michał         Skut Mateusz

(88' Górniak Andrzej)

Witka Sebastian      Glinka Łukasz       Chojnowski Grzegorz        Karwot Armin

(78' Sczodrok Michał)                                                            (85' Buszman Damian)

Szopa Rafał          Korchut Przemysław

Trener: Artur Kukuczka

Jedność Rozmierka: Mateusz Wojs – Rafał Rudol, Wojciech Wachtl, Sebastian Jagła, Grzegorz Sapa (83’ Mateusz Chluba)  – Krzysztof Domeredzki , Mateusz Gatner, Paweł Jasiński, Patryk Kokot – Sebastian Wojdak (78’ Bartosz Berlak), Łukasz Hermasz

Trener: Sapa Grzegorz

Sędziował: Nowak Wojciech

Żółte kartki: Capiga Maciej - Wachtl Wojciech

Widzów: 170

Udany rewanż za jesienną porażkę !!!

Piast w pełni zrewanżował się za jesienną  porażkę w Rozmierce. Zwycięstwo w pełni zasłużone, które ani przez moment nie było zagrożone. Goście ustawieni wybitnie defensywnie do 44’ utrzymywali bezbramkowy rezultat. Właśnie w 44’ Łukasz Glinka zdecydował się na strzał za linii pola karnego i po rykoszecie piłka wpada do siatki kapitalne broniącego w tym meczu Wojsa.

Druga połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy zdominowali środek boiska i  kolejne bramki były kwestią czasu. To co „wyprawiał" w bramce Rozmierki Mateusz Wojs, zasługuje na najwyższe noty, ale sam Mateusz nie był w stanie uchronić zespołu gości od porażki w tym meczu. Bardzo dobrą zmianę dał Sczodrok, który najpierw miał asystę przy bramce Szopy, a następnie zdobył swego gola.  W  88’ Korchut w swoim stylu zdobył najładniejszą bramkę meczu. Warto jeszcze odnotować bardzo dobry występ juniora Maćka Capigi.